Украина
category

позачергова атестація вчителя

Вопрос № 2973
позачергова атестація вчителя
1 Консультация
Бесплатно

Добрий день, вчитель ІІ категорії атестувалась весною 2017 року, восени 2018 року виграла міський конкурс "вчитель року", а на обласному етапі зайняла 2 місце.  Чи має вчитель право на позачергову атестацію ? (не чекаючи 2 роки)

Консультации Советников

Доброго дня.

Відповідно до п. 1.9 Типового положення про атестацію педагогічних працівників позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніше як через 2 роки після присвоєння попередньої.

Таким чином, якщо другу категорію вчителем було отримано весною 2017 року, то право на позачергову атестацію у нього виникло вже весною 2019 року.

Реклама
Мой ответ