Украина

Изменения специальности во время интереатуры

Вопрос № 2974
Изменения специальности во время интереатуры
7 консультаций
130 грн.

я интернет медицины неотложных состояний.Согласилась на распределения вуза в 2018 году.С августа 2019 я в декретном отпуске

Возвращаться на эту специальность не имею желания,как я могу изменить специальность не закончив интернатуру по мес?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 20 грн.

Доброго дня.

Ваше питання врегульоване Положенням про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III-IV рівнів акредитації медичних факультетів університетів, затвердженого наказом МОЗ України від 19 вересня 1996 року № 291 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0696-96).

Відповідно до пункту 6.5 Положення зміна спеціальності в інтернатурі може здійснюватись:

- за непрацездатністю, якщо за висновком ЛКК або МСЕК визначено, що лікар (провізор)-інтерн є непрацездатним для проходження інтернатури з даного фаху;

- за виробничою необхідністю, що потребує згоди лікаря(провізора)-інтерна.

Зміна спеціальності в інтернатурі здійснюється за наказом Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, обласної, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічної станції, обласного, міст Києва та Севастополя ВО "Фармація" за погодженням з вищим закладом освіти, який закінчив лікар (провізор)-інтерн.

Зміна спеціальності "медико-профілактична справа" на спеціальності "лікувальна справа" та "педіатрія" і навпаки може здійснюватись тільки за згодою Міністерства охорони здоров'я України на підставі клопотання Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, обласної, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічної станції.

Тому рекомендую звернутися в обласне управління охорони здоров'я. Адже, якщо у вас нема підстав для зміни спеціальності в інтернатурі, доведеться закінчувати за своєю.

Всього доброго. Сподіваюсь, що Вам допоміг.

Пишіть, якщо будуть додаткові запитання.

Ответ оплачен: 20 грн.

Хочу дещо додати.

Щоб змінити спеціальність в інтернатурі саме за виробничою необхідністю потрібно, щоб головний лікар закладу охорони здоров'я, де Ви прийняті інтерном за спеціальністю «медицина невідкладних станів», написав в управління охорони здоров'я листа-клопотання, що лікарні дуже потрібен фахівець іншої спеціальності (тієї яку Ви хочете).

Однак знову ж таки це питання краще всього вирішувати з обласним департаментом (управлінням) охорони здоров'я, яке видавало наказ про ваше зарахування в інтернатуру.

Якщо Вам зараз незручно туди їхати, тоді хоча б зателефонуйте.

Можете також звернутися до МОЗ України.

Доброго дня!

По Вашому питанню повідомляю:

Зміна спеціальності в інтернатурі може здійснюватися у зв’язку з непрацездатністю, якщо за висновком ЛКК або МСЕК визначено, що лікар- інтерн є непрацездатним для проходження інтернатури з даного фаху.

Зміна спеціальності в інтернатурі може здійснюватися тільки за згодою Міністерства охорони здоров’я України, за умови розірвання договорів за згодою сторін, укладених між інтерном та закладом вищої освіти, що здійснює підготовку інтернів, та між лікарем-інтерном та закладом охорони здоров’я (базою стажування). При цьому загальний термін підготовки в інтернатурі не збільшується.

Зміна спеціальності в інтернатурі з інших підстав неможлива.

Інтерн має право на наступний рік повторно пройти електронний розподіл та вступити до інтернатури на рівних конкурсних умовах. Результати ліцензованого інтегрованого іспиту «Крок 2» або ЄДКІ, на основі яких проводиться електронний розподіл, є дійсними протягом 3 років від дати їх складання.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Здоровья! Согласен с коллегами, а от себя посоветую, побольше напора, уверенности и рвения и все у Вас получится! Смелого - пуля боится, смелого - штык не берет! 

Добрий вечір!

Погоджуюсь з О. Савченко. Дане питання необхідно узгодити із Вашим університетом та обласним управлінням МОЗ України. Якщо Вам відмовлять, тоді Вам, необхідно буде проходити за місцем розподілення. 

Підкажіть будь ласка, чи укладалися між Вами і лікарнею або університетом якісь угоди чи договори. 

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Ответ оплачен: 70 грн.

Доброго ранку.

Чи вдалося вам вирішити питання зміни спеціальності в інтернатурі?

23.10.19 09:49
Мира

Доброе утро.Пока не удалось,я буду пытаться это сделать с нового года,т.к. я официально в декрете сейчас. Производственной необходимости на скорой быть не может,ибо все работают исключительно с сертификатом врача "медицины неотложных состояний и медицины катастроф"

Чётко не понимаю,к кому мне обращаться с моим вопросом.Возможно,нужно чтоб меня за не посещаемость отчислили?Смогу ли я после отчисления претендовать на новую интернатуру?(лучше на контактную,сыта я по горло бюджетом)

Ответ оплачен: 20 грн.

Доброго дня.

Ви можете написати мені на мою електронну адресу чи напишіть тут свою, щоб я міг надіслати вам відповідь, а не розписувати все тут.

Дійсно, вихід з даної ситуації - проходження інтернатури на контрактній основі.

Однак до вас є уточнюючі запитання. Тому, будь ласка, напишіть мені.

Всього доброго.

23.10.19 13:44
Мира

Написала Вам на почту.

Реклама
Мой ответ