Украина
category

Інтернатури, чергування

Вопрос № 2975
Інтернатури, чергування
1 Консультация
Бесплатно

доброго дня!! Маю дитину до 3-х років, на інтернатурі примушують чергувати , знаю,що є стаття 63 та 176, де прописано,що я не можу робити у вихідні та вночі і понаднормовий час. Але керівники говорять, про те, що я не виконую тоді план інтерна, де прописані два нічні чергування. Що робити?

Консультации Советников

Доброго вечора. Поясніть керівнику закладу охорони здоров'я, що Ви працюєте на посаді лікаря-інтерна на умовах трудового договору, а тому ваші з ним відносини в першу чергу регулює трудове законодавство України.

Відповідно до ст. 176 КЗпПУ не допускається залучення до робіт у нічний час жінок, що мають дітей до 3 років.

Більш повна консультація з даного питання з рекомендаціями подальших дій — платна.

За необхідності пишіть на вказану електронну пошту.

Всього доброго.

Реклама
Мой ответ