Украина
category

Оскарження постанови ч.2 ст.122

Вопрос № 2994
Оскарження постанови ч.2 ст.122
3 консультации
Бесплатно

Добрый, интересует консульнация , на меня была выписана постанова что двигался без ключененых фар. Но все это( увидели и остановили)  произошло в черте города Киев( на въезде , за кпп , проспект Глушкова) , как быть в такой ситуации ??? Могу ли я обжаловать ?

Консультации Советников

Доброго вечора.

Ви маєте право оскаржити постанову у судовому порядку протягом десяти календарних днів.

Можу скласти адміністративний позов на платній основі. У цю суботу готував позов по ч. 3 ст. 122 КУпАП.

Якщо буде потрібна допомога, пишіть на вказану електронну адресу.

Всього доброго.

Доброї ночі! 

Так, відповідно до чинного.2 ст. 286 Кодексу адміністративного судочинства України у Вас є таке право протягом 10 днів з дня отримання. Але для детальної консультації необхідно ознайомитися із постановою.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Доброго вечора.

Хочу дещо додати. Обов’язок водіїв включати ближнє світло фар або денні ходові вогні за межами населених пунктів в період з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах передбачений п. 9.8 ПДР. 

Однак накладати штраф за подібні порушення співробітники поліції не мають права, оскільки ч. 2 ст. 122 КпАП передбачає відповідальність за порушення правил користування світловими приладами тільки при початку руху або зміні його напряму. 

Ви ж пишите, що відповідно до постанови про притягнення до адміністративної відповідальності вас звинувачують в порушенні правил безпосередньо під час руху.

В цьому випадку порушення також матиме місце, проте покарання може бути застосоване відповідно до ст. 125 КпАП як за інші порушення ПДР і водієві може бути винесено лише попередження.

Тому Ви можете оскаржити постанову протягом 10 днів з дня її отримання. Судовий збір у даному випадку не сплачується.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ