Украина

Посвідчення особи, яка проживає в гірському населеному пункті

Вопрос № 3056
Посвідчення особи, яка проживає в гірському населеному пункті
3 консультации
50 грн.

Доброго дня, склалась така ситуація, надбавку за гірський статус нараховували в населеному пункту А, а посвідчення людям які отримали цю надбаку видала сілька рада пункта Б. Питання чи може людина отримувати надбавку в населеному пункті А маючи посвідчення із населеного пункту Б, чи вона повинна отримувати в населеному пункті Б посвідчення для отримання там надбавки?

Консультации Советников

Здоров'я! Все можливо. Якщо, у населеного пункту Б, є відповідні повноваження щодо видачі такого типу посвідчення для мешканців населеного пункту А! Перевірити це питання можливо в районному або обласному центрі вашого адміністративного округу!

Ответ оплачен: 50 грн.

Доброго вечора.

Відповідно до вимог Закону України „Про статус гірських населених пунктів в Україні”  та постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.1995 р. № 648 „Про умови оплати праці осіб, які працюють в гірських районах" на підприємствах, в установах, організаціях, територіальних органах, територіальних підрозділах та військових частинах, розташованих на території населених пунктів, яким надано статус гірських, тарифні ставки і посадові оклади працівників, військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, органів та підрозділів цивільного захистута Державної кримінально-виконавчої служби, визначені генеральною, галузевими та регіональними угодами як мінімальні гарантії в оплаті праці, а також встановлені за рішенням Кабінету Міністрів України або за його дорученням, підвищуються на 25 відсотків.

Згідно зі ст. 5 Закону України „Про статус гірських населених пунктів в Україні” від  статус особи, яка проживає і працює (навчається) на території такого населеного пункту, надається громадянам, що постійно проживають, постійно працюють або навчаються на денних відділеннях навчальних закладів у цьому населеному пункті, про що виконавчий орган відповідної місцевої ради видає посвідчення встановленого зразка.

Враховуючи, що посвідчення громадянина, який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту було видано сільською радою пункту Б, то отримувати надбавку на підставі цього посвідчення можна лише на території цього населеного пункту.

А тому, щоб отримувати надбавку на території пункту А, необхідно оформити посвідчення саме на території пункту А.

Всього доброго. Сподіваюсь, що Вам допоміг.

10.12.19 18:57
Руслан

Так, дякую допомогли

Добрий вечір!

Погоджуюсь з консультацією О. Савченко.

Якщо у Вас є підстави для отримання надбавки та відповідного посвідчення, то краще їх отримати у пункті А.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

11.12.19 22:06
Руслан

уже не актуально

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ