Украина
category

Військовий припис

Вопрос № 3090
Військовий припис
5 консультаций
50 грн.

Після звільнення в запас я не став на облік в міський віськомат,через 5 років при продажі квартири виникла проблема з випискою.Коли прийшов в військомат по довідку,сказали що спочатку треба стати на облік в віськомат.Але для того потрібен припис який мені видали в армії після звільнення,але проблема в тому що припис я загубив.Питання,як відновити цей припис без якого я не можу стати на облік в військомат?Телефонував в частину,вони говорять що підстав видати мені припис немає,навіть якщо я його загубив(тобто це мої проблеми).Є один варінт,щоб військомат надіслав запит,і тоді військова частина надасть документ або його копію,А військомат в свою чергу каже що запит до військової частини маю надіслати Я.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 10 грн.

Доброго дня! 

20.01.20 14:32
rkropivskij

Я не про приписне,а про ПРИПИС,це документ який видають після звільнення в запас.Цей докумен діє як направлення.Тобто віськова частина звільняє мене і направляє цим документом в міський віськомат,для того щоб я міг стати на облік.Саме цей документ я загубив,і без нього поставити на облік в міському віськоматі мене не можуть..(віськовий квиток в мене є)

20.01.20 14:43

Вибачаюсь 

Ответ оплачен: 10 грн.

Доброго дня! 

По Вашому питанню повідомляю:

Вам необхідно письмово звернутися до військової частини з проханням надати Вам копію документу у зв язку з вимогою військомату та викласти обставини справи, всі військові частини ведуть облік таких документів у архіві та зобов язані видавати копії згідно подань військоматів або заяв військовослужбовців у 15 -ти денний термін згідно ЗУ Про звернення горомадян ст. 11. Заяву оформлюєтє на ім я начальника частини , вказуєте власні контакти та адресу і відправляєте рекомендованим листом з відміткою про вручення.

Відповідно до статей 35, 38 Закону України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу» підприємства, установи, організації і навчальні заклади, незалежно від підпорядкованості та форм власності, ведуть облік всіх військовозобов’язаних і призовників, а їх керівники (власники) несуть відповідальність за повноту і якість обліку, стежать за виконанням військовозобов’язаними правил військового обліку.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

20.01.20 14:35
rkropivskij

Дякую,допоможіть написати таку заявку..Якщо можливо дайте якийсь зразок.Щоб я зробив все правильно

20.01.20 16:09

Додаток 3

Військовому комісару

Рівненського об’єднаного міського

військового комісаріату

полковнику Іванову І.І.

(ІНДЕКС , АДРЕСА комісаріату)

ЗАЯВА

про видачу дублікату припису про проходження військової служби

1._________________________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

2._________________________________________________________________________________________________

(число, місяць, рік народження)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5._________________________________________________________________________________________________

(місце (прописки) проживання, телефон )

9._________________________________________________________________________________________________

( ідентифікаційний код, паспорт серія, номер, коли і ким виданий, серія номер військового квитка)

10.________________________________________________________________________________________________

Прошу видати дублікат припису про проходження служби у зв’язку з (описуєте детально причини) з посиланням на норми ЗУ Про військовий обов язок та військову службу та положення про порядок військового обліку 

____________________________________________

__________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

Із законом України від 01.06.2010 №2297-У1 «Про захист персональних даних» ознайомлений (на). Даю згоду на обробку моїх персональних даних. 

відповідь прошу надати поштою у 15-ти денний термін згідно ЗУ Про звернення громадян     

“__дата___”______________ ___року ________________

(підпис)

Аналогічну заяву направляєте до начальника військової частини

20.01.20 16:23
rkropivskij

а в військомат навіщо? Ядумав тільки в в\ч 

20.01.20 16:27

Додатково по консультації: Ви звертаєтесь з аргументованою заявою до комісаріату додаючи документи:(паспорт, ІНН , військовий квиток , описуєте причини втрати і всю стуацію) військомат розглядає Вашу заяву у 15-ти денний термін та самостійно направляє запит до військової частини про видачу копій документу, або ж аргументовано з посиланням на законнодавство відмовляє, в такому разі Ви самостійно надсилаєте заяву з документами і копією відповіді з відмовою до військової частини , просите видати копію на основі відповіді з військомату та через 15-30 днів Вам нададуть відповідь ! В залежності від неї , можливі подальші кроки з отриманням нового військового квитка по процедурі , яку описали колеги.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

21.01.20 14:01
rkropivskij

а можливо таке що я відправлю рекомендований лист,а його просто не заберуть з пошти?

21.01.20 14:23

Можливо, тому відправте рекомендований терміновий лист з кур єрською доставкою та повідомленням про вручення.(Вам надійде смс про вручення), така доставка дорожча , проте надійна!

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 20 грн.

Доброго дня! Звісно, Ви можете направити запит у військову частину із проханням надати необхідні документи на підтвердження того, що Вам був наданий такий припис із зазначенням його реквізитів. Але не факт, що Вам видадуть новий припис, або копію виданого раніше. Правила там дуже жорсткі. 

Але питання можливо вирішити наступним чином:

1. подаєте письмову заяву до військкомату про взяття Вас на військовий облік, при цьому прикладаєте копію військового квитка, де зазначене місце Вашої строкової служби і вказуєте на описану Вами обставину (втрату припису), у зв'язку з чим просите надати запит до В/Ч про надання припису.

На таку заяву ВІЙСЬККОМАТ повинен буде аргументовано відповісти з посиланням на нормативні документи у разі відмови, або ж таки направити запит, додавши до нього копію Вашої заяви.

У Вас має залишитись копія поданої заяви з відміткою про її одержання військкоматом.

20.01.20 15:48
rkropivskij

"""На таку заяву ВІЙСЬККОМАТ повинен буде аргументовано відповісти з посиланням на нормативні документи у разі відмови, або ж таки направити запит, додавши до нього копію Вашої заяви."""    тобто він може відмовити? А що тоді?куди звертатись?

Ответ оплачен: 10 грн.

З Вашого питання вбачається, що для взяття на облік військкомату потрібен припис, а військовій частині потрібен запит військкомату на одержання цього припису. Тому навряд чи військкомат відмовить. У разі відмови Вам доведеться увесь той шлях, який Ви пройшли у телефонному режимі, повторити письмово, але з направленням рекомендованих листів з повідомленннями про вручення, або ж вручити звернення особисто, залишивши у себе його копію з відміткою про одержання. При цьому діють вимоги ЗУ "Про звернення громадян", оскільки Ви на даний момент не носите погони, а припис Вам вручали, коли Ви мали військове звання і на Вас поширювались внутрішньовійськові правила. Тому зручніше буде(використовуючи їх внутрішній порядок документообігу), щоб  запит подав військкомат, оскільки саме військкомати є тією проміжною ланкою (установою) між цивільними та військовими. Від Вас потрібна лише грамотна заява з викладенням всіх тих обставин, які Ви змалювали у своєму запитанні на сайті.

Добрий вечір!

Відповідно до п.9.12 Інструкції

з організації обліку особового складу Збройних Сил України, затвердженої Наказ Міністерства

оборони України 26.05.2014 № 333, ( надалі - Інструкція), військовослужбовці обліковуються в кадрових органах за книгами обліку або послужними картками в день отримання наказу по особовому складу про призначення. До отримання їх особових справ і послужних карток кадрові органи на підставі документів, що посвідчують особу військовослужбовця, витягів із наказів по особовому складу і приписів заповнюють відповідні графи у книгах алфавітного, штатно-посадового обліку і послужних картках. Відсутні дані в ці документи вносяться після отримання особових справ.

Відповідно до п.1.6 Інструкції, пересилка документів персонального обліку ведеться тільки із супровідними листами із зазначенням причин пересилки в установлені строки:

із військових частин на переміщених і звільнених військовослужбовців - у день вручення припису про вибуття (на відряджених за телеграфним (електронним) розпорядженням - у день отримання витягу з наказу по особовому складу), а на військовослужбовців, виключених зі списків особового складу Збройних Сил, - не пізніше наступного дня після одержання витягу з наказу.

У приписах (відпускних квитках) офіцерів, осіб рядового, сержантського і старшинського складу, звільнених з військової служби, зазначається, коли і в який військовий комісаріат вислано їхні особові справи або куди вони будуть вислані.

Тому Вам необхідно знайти свою особову справу.

Можете спробувати стати на облік, описаний колегою Т. Грандовською.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ