Украина
category

Полтава Нафтопродукт

Вопрос № 310
Полтава Нафтопродукт
3 консультации
Бесплатно

Доброго дня,не давно дізнався що Я являюсь володарем 5% акцій компанії Полтава Нафтопродукт з 1994 року.Чи можливо відстояти свої права????

Консультации Советников

якщо надасте Ваші документи для аналізу - готовий допомогти

Якщо Полтава Нафтопродукт не ліквідовано(реорганізовано) ,то відповідно до ЗУ"Про акціонерні товариства" ви володієте корпоративними правами ,а саме згідно ст.2 корпоративними правами є сукупність майнових і немайнових прав

акціонера - власника акцій товариства, які випливають з права власності на акції, що включають право на участь в управлінні акціонерним товариством, отримання дивідендів та активів акціонерного товариства у разі його ліквідації відповідно до закону, а також інші права та правомочності, передбачені законом чи статутними документами; Стаття 20. Акції товариства 1. Акція товариства посвідчує корпоративні права акціонера щодо цього акціонерного товариства. Ви володієте простими акціями ,а не привілейованими , адже сумарна кількість акцій у вас складає 5%Відповідно до цього ж закону ви маєте ряд прав Стаття 25. Права акціонерів - власників простих акцій 1. Кожною простою акцією акціонерного товариства її власнику - акціонеру надається однакова сукупність прав, включаючи права на: 1) участь в управлінні акціонерним товариством; 2) отримання дивідендів; 3) отримання у разі ліквідації товариства частини його майна або вартості частини майна товариства; { Пункт 3 частини першої статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2994-VI ( 2994-17 ) від 03.02.2011 } 4) отримання інформації про господарську діяльність акціонерного товариства. Одна проста акція товариства надає акціонеру один голос для вирішення кожного питання на загальних зборах, крім випадків проведення кумулятивного голосування. Акціонери - власники простих акцій товариства можуть мати й інші права, передбачені актами законодавства та статутом акціонерного товариства. Детальніше див.ЗУ "Про акціонерні товариства"

Здравствуйте, нужно посмотреть документы, после этого можно будет сказать, сколько будет стоять помощь в таком вопросе.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ