Украина
category

Квед 47,76 чи має право працювати в карантин?

Вопрос № 3206
Квед 47,76 чи має право працювати в карантин?
6 консультаций
80 грн.

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка чи маю я право з квед Ом 47,76 торгувати в даний період карантину?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 13 грн.

Доброго дня.

Станом на 06.04.2020 дозволено торгівлю продуктами харчування, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, засобами зв’язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію, в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинні мати прямі контракти з операторами зв’язку, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Тож, відповідь "так". Але частково.

Ответ оплачен: 13 грн.

Здравствуйте.

По Вашему вопросу сообщаю следующее:

Учитывая последние изменения, которые были внесены в постановление Кабинета Министров Украины № 211 от 11.03.2011 правительством расширен перечень разрешенной во время карантина хозяйственной деятельности, в частности, продажа запчастей для транспортных средств, в том числе для тракторов и другой с / х техники , пестицидами и агрохимикатами, семенами и посадочным материалом, средствами связи при условии обеспечения соответствующего персонала средствами индивидуальной защиты, а также соблюдения соответствующих санитарных и противоэпидемических мероприятий;

производства банковской и страховой деятельности, а также медицинской практики, ветеринарной практики, деятельности автозаправочных комплексов, деятельности по техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств, технического обслуживания регистраторов расчетных операций, деятельности по ремонту компьютеров, бытовых изделий и предметов личного потребления, объектов почтовой связи при условии обеспечения соответствующего персонала средствами индивидуальной защиты, а также соблюдения соответствующих санитарных и противоэпидемических мероприятий;

Однако, Кабмин рекомендует для уменьшения очередей и скоплений посетителей в магазинах допускать посетителей в торговые залы с расчетом не более одного посетителя на 10 квадратных метров, с соблюдением 1,5-метрового расстояния между людьми, а также продавцы и покупатели обязаны быть исключительно в защитных масках. Кроме того, рекомендуется периодически проводить дезинфекцию в магазине.

Также, не забывайте, что во время карантина возможен дистанционный прием заказов через интернет или телефон и доставка товара самостоятельно или по почте ради Вашей же безопасности и Ваших родных.

С уважением,

Константин Гончаренко

Ответ оплачен: 13 грн.

Доброго дня.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrm020420ayini-vid-11-bereznya-2020-r-211) дозволяється торгівля кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці

Отже, що стосується КВЕД 47.76:

роздрібна торгівля квітами - заборонена;

роздрібна торгівля рослинами - дозволена (так як відповідно до ЗУ "Про насіння і садивний матеріал" рослини є садивним матеріалом);

роздрібна торгівля насінням, добривами - дозволена.

роздрібна торгівля домашніми тваринами - заборонена (дозволено лише свійські птиці);

роздрібна торгівля кормами - дозволена.

При цьому така торгівля дозволена за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Торговельна діяльність квітами та домашніми тваринами під час карантину дозволена лише в режимі адресної доставки замовлень. І Ви при цьому зобов'язані забезпечити відповідний персонал засобами індивідуального захисту.

Всього доброго.

Ответ оплачен: 13 грн.

Добрий вечір!

Погоджуюсь з консультацією О. Савченко.

Також КВЕД 47.76, окрім описаних колегами вище видів роздрібної торгівлі, даний КВЕД також може включати виготовлення квіткових композицій та вінків у процесі роздрібної торгівлі, що також заборонена.

Таким чином, для надання Вам детальної консультації, чи можете Ви здійнювати торгівлю в період карантину за КВЕДом 47.76, необхідно розуміти, яку саме роздрібну торгівлю Ви здійснюєте. 

Інформацію щодо окремих видів діяльності за КВЕДом 47.76 Вам уже надано колегам.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Ответ оплачен: 13 грн.

осуществлять розничную торговлю цветами нельзя

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/239-2020-%D0%B...

Постановлением Кабинета Министров Украины от 25 марта 2020 № 239 внесены следующие изменения ttps: //www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-...):

КМУ приняло изменения в постановление КМУ № 211 "О предотвращении распространения на территории Украины коронавируса Сovid-19", которые снимают введенную на время карантина запрет по осуществлению определенных видов деятельности. Правительство на период карантина сняло запрет оптовой торговли продуктами питания, торговли ветеринарнымы препаратами, проведение ветпрактики, продажи кормов, пестицидов и агрохимикатов, семян и посевных материалов

Ответ оплачен: 13 грн.

По вашему кведо вы не можете работать в условиях карантина в стране.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ