Украина
category

Виконання лівого повороту

Вопрос № 3266
Виконання лівого повороту
8 консультаций
100 грн.

Як правильно виконати лівий поворот в двох випадках, показаних на малюнку?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 14 грн.

1. Кожна в свою. Якщо бажають зайняти крайню праву, пропускають машину, що по ній їде.

2. жовтий пропускає синій, синій пропускає червоний. Всі пропускають жовтий, що рухається назустріч.

Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в’їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

Водій, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям з відповідного крайнього положення на проїзній частині даного напрямку, повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, а при виконанні цих маневрів не з крайнього лівого положення на проїзній частині — і попутним транспортним засобам. Водій, що виконує поворот ліворуч, повинен дати дорогу попутним транспортним засобам, які рухаються попереду нього і виконують розворот.

Ответ оплачен: 14 грн.

Доброго дня!

По Вашому питанню повідомляю наступне:

Кожен транспортний засіб здійснює поворот згідно своєї траєкторії  руху.

Проте , якщо необхідно здійснювати поворот з крайньої правої частини смуги , то спочатку необхідно пропустити авто котрі здійснюють рух по цій смузі п. 5.18 ПДР України

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 14 грн.

Здоровья! При со совершении левого поворота нужно заблаговременно включить левый указатель поворота, перестроиться в левый ряд, убедившись что отсутствует препятствий в виде транспорта движущегося навстречу можно совершить поворот налево. это правила проезда нерегулируемого перекрестка. если перекресток регулируемый тогда правила при совершении левого поворота регулируются светофорами либо знаками приоритетности проезда перекрёстка главная дорога и уступи дорогу. 

если перекресток нерегулируемый то заблаговременно включив указатель поворота перестроился в левый крайний ряд, пропустить транспорт движущийся во встречном направлении, совершаете поворот налево. если же перекресток регулируемый то поворот налево совершается либо в соответствии с указателями светофора либо в соответствии со знаками приоритетности главная дорога, уступи дорогу.

Ответ оплачен: 14 грн.

Водій, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям з відповідного крайнього положення на проїзній частині даного напрямку, повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, а при виконанні цих маневрів не з крайнього лівого положення на проїзній частині - і попутним транспортним засобам.

В обох випадках першим з трьох проїде червоний, потім фіолетовий, потім жовтий. Правило «повертаючи ліворуч кожен має повертати в свою полосу» із розряду «так правильно по життю», цього нема в ПДР. І перешкоди зправа там нема, оскільки правила передбачають що повертаючи не з крайньої лівої повинен уступити всім попутнім.

Ответ оплачен: 14 грн.

Доброго ранку!

Погоджуюсь з консультацією Pavlo Zubrytskyi.

В п.10.4 Правил дорожнього руху (надалі - ПДР), який описав колега, зазначається, що рух ліворуч здійснюється з крайнього лівого положення, а якщо не з крайнього лівого положення, тоді водій має пропустити попутні транспортні засоби.

Також в п. 11.5 ПДР зазначається, що  на дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки).

Таким чином, у двох ситуаціях після пропущення водіями зустрічного транспорту першим проїде червоний, другий - фіолетовий, третій - жовтий.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Ответ оплачен: 14 грн.

Водитель, выполняющий поворот налево или разворот вне перекрестка из соответствующего крайнего положения на проезжей части данного направления, должен уступить дорогу встречным транспортным средствам, а при выполнении этих маневров не из крайнего левого положения на проезжей части - и попутным транспортным средствам. Водитель, выполняющий поворот налево, должен уступить дорогу попутным транспортным средствам, движущимся впереди него и выполняют разворот.

Ответ оплачен: 14 грн.

 На обоих рисунках все обязаны повернуть в крайнюю правую полосу ( все должны двигаться в крайней правой полосе возле обочины). В данном случае действует правило: "Помеха справа". Вначале едет жёлтая, затем - фиолетовая, затем - красная.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ