Украина
category

Стажировка на предприятии

Вопрос № 335
Стажировка на предприятии
2 консультации
50 грн.

Добрый день. Существует такое понятие, как стажировка перед официальным оформлением? Как правильно оформить документально?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 25 грн.

Такого понятия нет. 

Работник не может допущен к работе без заключения трудового договора. 

Детально данную проблематику описанно в этой статьи. 

http://www.kadrovik01.com.ua/article/124-stajuvann...

Если хотите работать без трудового договора три месяца или меньше оформите гражданско - правовой договор на данный период. 

21.02.17 13:14
Анна

Спасибо

Ответ оплачен: 25 грн.

Доброго дня, Кодексом Законів про працю не передбачено такого поняття, як «стажування» є тільки поняття «випробування». 

Для випробування необхідне оформлення на роботу. Питання про випробування обумовлюється в трудовому договорі та у наказі про прийняття на роботу працівника (ст..26 Кодексу Законів України про Працю).

Роботодавець зобов’язаний виплачувати заробітну плату за виконану роботу працівнику, що знаходиться на випробуванні. (п. 1 ст. 94 КЗпП)

Безоплатне проходження випробування або випробування без оформлення на роботу не допускається.

21.02.17 13:14
Анна

Спасибо

Реклама
Мой ответ