Украина
category

Потрібна допомога у складанні позовної заяви

Вопрос № 3392
Потрібна допомога у складанні позовної заяви
7 консультаций
150 грн.

Суть в тому, що 11.09.2020 року, машину чоловіка евакуювали, причому машина не заважала проїзду і її можна було спокійно переставити (чоловік відводив дочку в школу).Приходь, а машинки немає, подзвонив в поліцію і йому там сказали що її евакуювали так як він порушив ч. 3 ст.122 Каппа України, хоча ніхто не вимірював відстань між машиною і зупинкою транспорту на фото видно що вона більш ніж достатня. Постанова про евакуації віпісано інспектором з Паркування, акт огляду та тимчасового затримання був складений не перед евакуацією, а вже після її доставки на штрафмайданчик. Що цікаво, в акті зазначено що на машині дуже багато пошкоджень, а за фактом вона ціла.

Необхідна допомога у складанні позову про визнання  протиправними дій інспектора з паркування  щодо евакуації автомобіля,визнаня протиправною та скасування постанову про притягнення до адміністративної відповідальності, стягнути шляхом списання коштів з Державного бюджету України  завдану матеріальну шкоду:відшкодування понесених витрат на евакуатор, зберігання автомобіля. 

Консультации Советников

Готова обсудити деталі. Про підстави евакуювання можете почитати на моєму сайті https://abz.in.ua/uk/evakujuvali-avtomobil-koli-zakonno/

Позовну заяву скласти можна, але треба бачити протокол,постанову, акт та інші наявні документи, це перше. Друге-це потрібно буде сплатити судовий збір за подачу такого позову. Третє ціна складання позову буде набагато більша.

02.10.20 15:36
Ксения

Усі наявні документи можу відправити на  поштову адресу, я знаю що потрібно буде сплатити державне мито.Звісно, винагорода за складання позовної заяви буде значно бідьшою 

02.10.20 15:38

Пишіть на пошту v.kshutashvili@gmail.com обговорено деталі. Якщо все влаштує, готова працювати.

Доброго дня!

Вам необхідно звернутися з письмовою заявою на ім я начальника УПП, в якій зазначити, що Інспектором поліції було порушено процедуру оформлення адмін. матеріалів, щодо Вас та просити надати матеріали справи для ознайомлення , якщо копію постанови та матеріали були надіслані Вам поштою, вкажіть у заяві , що Ви не згодні з постановою та будете оскаржувати її до суду, адже вона не є вмотивованою.

Зазвичай такі заяви керівництво поліції розглядає формально тому , аналогічну заяві з Вашими аргументами та матеріалами направте до місцевої прокуратури , але спочатку треба витребувати адмін. матеріали по справі та виконавчий лист отримати, далі подаєте позовну заяву до суду " про скасування адмін стягнення у вигляді штрафу. Відповідачем, по справі повинен виступати поліцейський УПП , який виписав Вам постанову , його дані зазначені у постанові, поряд з цим подаєте суду на канцелярію , окрему заяву про скасування судового наказу та закриття виконавчого провадження у зв язку з необгрунтованістю.

До позовної заяви додаєте:

1.Оригінал постанови на 1 арк;

2.Копія паспорту громадянина України на 3 арк.

3.Копія полісу на 1 арк.;

4.Копія адміністративного позову з додатками на 3 арк.

5.Квитанція про сплату судового збору 1 арк

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 150 грн.

Доброго дня! 

Пропоную Вам свої послуги по складанню заяви до суду. Потрібно бачити документи, які у Вас є в наявності.

Моя електронна пошта pravoizachita@gmail.com 

Звертайтесь, усі нюанси та умови обговоримо 

День добрый. Могу составить исковое. Если интересно - пишите на почту. Бюджет зависит от сроков.

Добрый день! обращайтесь.- 0502084100; 0673920761; 0635118099

Добрий вечір!

Підкажіть будь ласка, де зараз знаходиться авто (вдома чи на штрафмайданчику)?

Коли Ви отримали постанову про притягнення до адмін. відповідальності Вашого чоловіка? (необхідно для розуміння чи не пропущені строки для оскарження)

Чи сплачувався штраф? (інколи буває, що клієнти сплачують штраф, а потім просять скасувати постанову).

Спочатку необхідно скасувати постанову про адмін. правопорушення, а потім оскаржувати дії інспектора з паркування.

Необхідно ознайомлюватися із документами.

Відповіді на запитання, запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Реклама
Мой ответ