Украина
category

Рбота в іншій школі

Вопрос № 345
Рбота в іншій школі
1 Консультация
Бесплатно

   Я вчитель інформатики вищої категорії, педстаж роботи в одній школі 31 рік. Чи маю я право бути прийнятим на роботу за сумісництвом вчителем інформатики в іншу школу, якщо я  за дипломом інженер-механік?

Консультации Советников

Доброго дня!

Відповідо до п.3.26. Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 06.10.2010 р. №930, особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені в недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

Тож враховуючи вище наведене положення та той факт, що Ви є вчителем вищої категорії, а отже, пройшли відповідну атестацію, Ви можете бути прийнятим на роботу за сумісництвом. 

Реклама
Мой ответ