Украина

Гарантийный лист на интернатуру

Вопрос № 3456
Гарантийный лист на интернатуру
2 консультации
50 грн.

Если есть 1 гарантийный лист из больницы от главврача, но он на руках и никуда не показывался и не относился, можно ли взять другой в другой больньце (более предпочтительной) и отнести уже его в деканат ? Или на меня уже ложатся какие-то обязанности как только я получила гарантийный лист в первой больнице?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 25 грн.

Доброго дня, Ірино!

Я так розумію, Ви писали заяву про самостійне працевлаштування (пошук інтернатури).

Згідно пункту 2.2 Положення про інтернатуру, затвердженого наказом МОЗ України N 291 від 19.09.96, зарахування в інтернатуру здійснюється наказом управління охорони здоров'я облдержадміністрації (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0696-96#Text).

Допоки Вас не зараховано на інтернатуру в дану лікарню - жодних зобов'язань у Вас перед нею не виникає.

А тому Ви можете знайти іншу лікарню та взяти в ній гарантійний лист.

Всього доброго!

Успіхів Вам!

Ответ оплачен: 25 грн.

Доброго дня!

Повідомляю наступне:

Відповідно Положення про інтернатуру, наказ МОЗ України N 291 від 19.09.96, зарахування в інтернатуру здійснюється наказом обласного МОЗу.

Враховуючи ,що наказу не видавалося про Ваше зарахування, а також те ,що гарантійний лист Ви ні де не подавали, правових наслідків для Вас не настане.

Ви можете взяти інший документ з кращоіі клініки та подати ,саме його до ВНЗ.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ