Украина

Утерян

Вопрос № 3491
Утерян
6 консультаций
50 грн.

Здравствуйте,был утерян паспорт с удостоверение про приписку до войсковому участку, как мне без паспорта восстановить?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 8 грн.

Доброго дня!

Повідомляю наступне:

Саме головне для відновлення приписного свідоцтва - це документ, який підтверджує вашу реєстрацію у районі діі комісаріату.  Це може бути паспорт З відміткою про реєстрацію, довідка переселення, довідка звільненя з місьць відбування покарання з позначкою про минулу реєстрацію.

Пишете заяву про відновлення військового квитка.

На вас оформляють протокол про адміністративне порушення, згідно вимог закону України про військову службу та облік військовозобовязаних (про втрату військовог квитка)

Сплачуєте штраф та з квітанцією в будь-якому банку та повертаєтесь но військомату. За ст.210 КУпАП(510-810 грн)

При надання всіх документів оформляється новий військовий квиток (або тимчасове посвідчення) з відміткою про взяття на облік протягом 2 тижнів (14 днів).

Серед іншого необхідно відновити паспорт громадянина Украііни. Звертаєтесь до поліціі з заявою про втрату паспорта згідно ст. 214 КПК вносите відомості до ЕРДР ,отримуєте витяг з реєстру, та звертаєтесь до ЦНАПу з заявою про відновлення паспорту додавши довідку з поліціі.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 8 грн.

изначально восстанавливайте паспорт , а потом восстановите приписное в военкомате на основании паспорта

Ответ оплачен: 8 грн.

Здравствуйте.

Вам сначала необходимо восстановить паспорт а затем с новым паспортом восстановить приписное.

Про потерю паспорта  нужно немедленно сообщить ближайшее подразделение Миграционной службы, а в случае кражи - также в орган национальной полиции.

В случае потери документа во время действия карантина, гражданин вправе обратиться для оформления нового ID-паспорта к любому подразделению Миграционной службы, независимо от места регистрации.

Основные документы, которые необходимо подать в Миграционную службу:

заявление о потере паспорта;

ИНН;

документ, подтверждающий уплату административного сбора;

справку органа регистрации установленного образца о месте проживания.

Восстановление паспорта продолжается со дня оформления нового документа и составляет до 20 рабочих дней, стоимость 345 грн. и до 10 рабочих дней - 471 грн.

В случае потери удостоверения о приписке выдается дубликат. Выдача дубликата удостоверения о приписке проводится по письменному заявлению призывника, в котором указываются обстоятельства утраты. Основанием для выдачи дубликата удостоверения является решение районного военного комиссара, которое принимается после выяснения обстоятельств потери призывником удостоверение о приписке.

п. 28 положения о подготовке и проведении призыва граждан Украины на срочную военную службу и принятие призывников на военную службу по контракту

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/352-2002-п/pri...

Штраф не предусмотрен

Таким образом, сначала восстановить паспорт, затем получить приписное.

Успехов Вам!

Ответ оплачен: 8 грн.

Здоровья! Обратитесь в ЦНАП, там Вам помогут восстановить паспорт. После этого, востановите приписное.

Есть нюанс. Если Вы скажете, что потеряли документ ( паспорт ), то будете платить штраф! Если, обратитесь в полицию с заявлением о краже паспорта ( ехали в транспорте, вышли обнаружили пропажу бумажника, там был паспорт и т.д. ), то штраф платить не нужно! Но, потеряете, около месяца времени! Пока полиция будет принимать решение о возбуждении или отказе от возбуждения дела!

Ответ оплачен: 8 грн.

Доброї ночі!

Погоджуюсь з консультацією Ірини Філатової.

Спочатку відновлюєте паспорт, а потім уже приписне посвідчення.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Ответ оплачен: 8 грн.

Доброго дня!

Перш за все Вам потрібно звернутись до Національної поліції із заявою про втрату паспорта.

Навіть якщо документи не втрачено і незважаючи на те, що Вам доведеться сплатити певні кошти за їхнє переоформлення – це невелика ціна за Вашу безпеку.

Після цього Вам потрібно звернутись до Державної міграційної служби України за зареєстрованим місцем проживання, або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) із заявою про втрату паспорта та його відновлення.

Оскільки в Україні використовується Єдиний реєстр, відновити податковий номер можна в будь-якому відділенні Державної фіскальної служби. Для оформлення дубліката ІПН, можна подати заявку:

1. За місцем фактичного проживання або реєстрації.

2. За місцем отримання фінансових доходів.

3. За місцем сплати податків.

Після переоформлення паспорту необхідно звернутися до військкомату для отримання дублікату посвідчення про приписку до призовної дільниці.

Всього доброго!

Успіхів Вам!

Реклама
Мой ответ