Украина
category

быстрый развод при наличии ребенка.

Вопрос № 3612
быстрый развод при наличии ребенка.
10 консультаций
100 грн.

Добрый день.

На сколько мне известно при подаче совместного заявления на развод, данная процедура проходит быстрее.

Самый волнующий вопрос- Обязательно ли при совместном заявлении составлять нотариально заверенный договор, о том с кем будет ребенок?

Можно ли подать совместное заявление на развод без этого договора?

Если нет, сколько займет времени процесс развода ?

Спасибо.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 11 грн.

доброго дняні, договір не необхідний, в позовній заяві просто вказуєте з ким залишається проживати дитина, а в заяві про розгляд без участі вказуєте, що позовні вимоги визнаєте. Щодо часу, то ніхто чітко сказати не взмозі, так як невідомо якому судді потрапить справа і яка в нього зайнятість.

Ответ оплачен: 11 грн.

Доброго дня!

По перше, разом із спільною заявою про розірвання шлюбу подається письмовий договір про те, з ким  будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей. Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений. 

По друге, іноді буває швидше розірвати шлюб шдяхом подання позову (тобто при наявності спору/незгоди іншого з подружжя). В цьому випадку, дійсно,договори не подаються і питання може бути вирішено шляхом визнання позову.

Ответ оплачен: 11 грн.

Доброго дня! 

Вам краще подати позовну заяву про розірвання шлюбу у ній зазначити з ким проживатиме дитина, спосіб участі батька у вихованні дитини та порядок.

Після відкриття провадження по справі, окремою ухвалою. Ви подаєте письмову заяву ,про розгляд справи без Вашоіі участі та зазначте ,що повністю визнаєте суть позову!

Якщо йти шляхом договору між подружжям то потрібно нотаріальне посвідчення.

Термін розгляду залежить від завантаженості судді та правильності оформлення документів ,згідно процесуальних норм ЦПК.

З повагою, 

Костянтин Гончаренко 

06.05.21 15:24
Ирина

Спасибо за ответ. Скажите пожалуйста где можно взять образец заявления с подобным содержанием?

06.05.21 15:45

Зразок заяви:

Заява

про визнання позову

До ______________ районного суду _________________області Косарського Петра Даниловича, який проживає за адресою: вул. Некрасова, буд. 124, кв. 23, м. ______________ обл., поштовий індекс _____

Заява

про визнання позову У проводженні ______________ районного суду ______________ області знаходиться справа №______ за позовом Федоренко Анни Андріївни до мене про розірвання шлюбу та визначення порядку участі у житті дитини. Користуючись своїм правом, передбаченим ч. 1 ст. 174 Цивільного процесуального кодексу України, я повністю визнаю заявлені нею вимоги і не заперечую проти ухвалення судом рішення про задоволення її позову. „____”___________200__р. _____________Косарський П.Д.===================================================================

Подаєте письмово особисто в канцелярію суду, або рекомендованим листом на адресу суду з врученням.

А позовна заява у Вашому випадку складається адвокатом , який представляє Ваші інтереси, зазначає всі нюанси , участі батька в житті дитини, графік який Ви узгодили з посиланнями на процесуальні норми.

Зразки є в інтернеті, проте краще залучити адвоката з сімейних справ

З повагою,

Костянтин Гончаренко

06.05.21 15:57
Ирина

К сожалению у меня нет адвоката и таких возможностей. Какая стоимость составления вами такого заявления? 

06.05.21 16:19

Такі заяви пишуться у простій письмовій формі за зразком ,як я надав, а позовна заява потребує більше деталей від Вас. 

Проте я не є адвокатом, тому не зможу представляти Ваші інтереси у суді, Вам краще скористатися послугами адвоката у Вашому регіоні.

Заяву можу скласти (залежить від того яка Вам нпобхідна : позовна, визнання позову чи розгляд без присутності  сторони по справі.)

Напишіть на пошту детальніше!

Все ,що зможу - це скласти документ, представництво забезпечити не зможу нажаль.

З повагою, 

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 11 грн.

Если Вы подаете совместное заявление - договор ДОЛЖЕН БЫТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО. 

Длительность развода - зависит от загрузки судьи. 

НО есть вариант ускорить развод . Чтоб развели на первом заседании. 

Звоните  050 208 41 00 (viber), 067 392 07 61 или 063 511 80 99 - помогу составить  документы и расскажу про процесс ускорения развода. 

ЗАЯВА (В ПОРЯДКУ ЦПК УКРАЇНИ) ПРО РОЗГЛЯД СПРАВИ БЕЗ УЧАСТІ ПОЗИВАЧА/ВІДПОВІДАЧА

Судді Володарського районного суду Донецької області

(П.І.Б. судді) __________________

                                                      

від Іванова Івана Івановича

поштова адреса, номер телефону

                                      

                                           

                                    ЗАЯВА

                     (КЛОПОТАННЯ)

   Прошу, розгляд цивільної справи за позовом (П.І.Б. позивача) до (П.І.Б. відповідача) про (суть спору), що призначений на «___»___________ ____р. о ____ год. _____ хв. в приміщенні Володарського районного суду Донецької області провести без моєї участі.

Для позивача: Позов підтримую у повному обсязі та наполягаю на його задоволенні.

Для відповідача: Позовні вимоги визнаю у повному обсязі та не заперечую проти їх задоволення.

       (дата) (підпис)

Вказані заяви пишуться окремо і надсилаються до суду.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 11 грн.

Я бы рекомендовала Вам написать исковое заявление исключительно о расторжении брака. Не указывать ничего о том, что нужно определить место проживания ребенка. Иначе процесс может быть долгим, надо будет привлекать орган опеки и попечительства. Просто расторжение брака и точка. Ответчик - супруг напишет заявление, что против удовлетворения исковых требований не возражает, иск просит удовлетворить. Я обычно такие заявления оформляю уже после открытия производства по делу, указываю номер дела. Заявление можно оформить у нотариуса, но можете вдвоем приехать в первое судебное заседание и попросить вынести решение. Ваша задача правильно подготовить основной иск, указать все необходимые реквизиты, оплатить судебный сбор, приложить квитанцию, а также экземпляр иска и приложений к нему для ответчика. Рекомендую при возможности после открытия производства подъехать к помощнику (секретарю) судьи и предложить свою помощь в пересылке корреспонденции ответчику. Сейчас напряженка с финансированием почтовых отправлений. Укажите в иске свою и мужа электронную почту. Многие судьи практикуют отправку повесток по электронке.

Длительность процесса будет зависеть от загруженности судьи, на которого попадут Ваши документы. Но зачастую, все достаточно оперативно.

https://www.instagram.com/p/CL7o0CUH-df/?igshid=1jaifbrciu7ps

С уважением, адвокат Татьяна Борисенко

Ответ оплачен: 11 грн.

Добрый день! Нужен только письменный договор про то, с кем будет жить ребенок. Этот вопрос будет рассматривать в порядке отдельного производства. Он не долгий по сравнению с другими. Но вопрос относительно алиментов в порядке упрощенного производства, тоже не сильно долгий, но дольше чем первый. Вам все таки лучше засвидетельствовать договор у гос. нотариуса, чтобы не затягивать дело в суде. Также если относитесь к категории, которая указана в ст. 14 ЗУ "Про бесплатную правовую помощь", Вы можете получить бесплатного адвоката.

Ответ оплачен: 11 грн.

Здоровья, полностью согласен с коллегой Татьяна Борисенко, по поводу отдельного заявления именно по расторжению брака! А, все остальные вопросы решаются уже после решения этого вопроса. 

По поводу же правовой помощи ниже написали, в настоящий момент существует бесплатная правовая помощь, как первого так и второго уровня! Первый уровень - это консультационные услуги! Ну, а второй уровень, составления письменной документации! Узнайте пожалуйста, через интернет ближайший отдел бесплатной правовой помощи и обратитесь пожалуйста туда! 

Ответ оплачен: 11 грн.

Добрий вечір!

Погоджуюсь із колегами, що договір потрібний.

Відповідно до ч.1 ст. 109 Сімейного кодексу України (надалі - СК України), подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

Відповідно до ч.2 ст. 109 СК України, договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений. У разі невиконання цього договору аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Ответ оплачен: 11 грн.

Здравствуйте.

Добрый день.

Если Вы заинтересованы в скорейшем рассмотрении дела, то Вам проще обратится в суд с иском только о расторжении брака. В таком случае суд будет рассматривать исключительно развод без других семейных вопросов.

Подаёте иск, без разницы кто истец, кто ответчик. Вторая сторона в свою очередь подаёт заявление, что не возражает против иска и это ускорит процесс.

Вопрос по поводу проживания ребенка можно урегулировать в любой момент после развода. Либо через нотариуса, либо через суд.

Можно ли подать совместное заявление на развод без этого договора? - можно.

Если нет, сколько займет времени процесс развода ? - процесс займет 1-2 мес. Все зависит от загруженности суда.

Успехов Вам!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ