Украина
category

Покупка гаража-один и тот же адрес с многоквартирным домом, хотя гараж стоит отдельно

Вопрос № 3646
Покупка гаража-один и тот же адрес с многоквартирным домом, хотя гараж стоит отдельно
2 консультации
120 грн.

предлагают приобрести гараж в гаражном комплексе. Всего около 50 гаражей в комплексе. Их построил застройщик, который строил несколько многоквартирных домов рядом. Анализ документов, которые предоставил продавец указывает на то, что у гаражного комплекса и домом в 300 м от него один и тот же адрес , допустим-пушкина 13а. Сначала был построен гаражный комплекс, дом с таким адресом сдан позже. В договоре купли-продажи гаража  предыдущего владельца настоящему указан адрес пушкина 13а. Земля под гаражом в частной собственности у физлица, директора строительной организации, которая строит весь жк. Из документов у продавца:техпаспорт , оформленный на предыдущего владельца, договор купли-продажи,  витяг из реестра. Какие сложности могут возникнуть при пользовании и оформлении собственности на такой гараж? Нотариус вроде и согласна оформить,  но до сих пор считает что эти гаражи находятся в доме по Пушкина 13-а, а не отдельно. 

Консультации Советников

Здравствуйте. Без изучения документов любая консультация будет недостоверной и, вероятно, даже вредоносной по отношению к Вам. Документы гаражного кооператива, купля-продажа, вытяг, кадастровый номер, правоустанавливающий договор на землю. Это минимальный пакет. Без земли гараж - это воздух, который сегодня стоит, а завтра снесли. А, может, и не снесли. 

Ответ оплачен: 120 грн.

Доброго дня!

Після вводу будинку в експлуатацію забудовник мав передати, права та земельну ділянку під будинком і прибудинкову територію у власність міста(комунальну власність), або новоствореному ОСББ по будинку разом з технічними документами на будинок. 

На гараж необхідно отримати ,окремий кадастровий номер(на земельну ділянку) нехай власник зробить це,або доручить іншій особі за нотаріальною довіреністю, після отримання кадастрового номера та присвоєння окремоіі адреси, власник продає Вам гараж за наявними документами з новим номером земельноіі ділянки у ДЗК та адресою.

Після укладення купівлі -продажу Ви як власник, починаєте процес переоформлення гаражу на себе. Подаєте до місцевоіі ради клопотання "про надання дозволу на розробку проекту землеустрою під індивідуальний гараж" чекаєте рішення сесіі 30-ть днів ,далі звертаєтесь до землевпорядноіі організаціі з заявою та рішенням ради , засовляєте виготовлення проекту землеустрою під гараж, далі звертаєтесь з готовим проектом і заявою до місцевоіі ради з проханням погодити проект землеустрою та надати земельну ділянку Вам у Власність. Отримуєте рішення ради через 30-ть днів про погодження. Далі в управлінні архітектури та містобудування отримуєте новий техпаспорт на гараж на ваше ім'я.

Якщо буде відмова оскаржуєте у судовому порядку.

Наразі у нотаріуса виникла невизначеність з адресами розташування майна.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

09.06.21 12:24
nrist

земля под гаражами в частной собственности у физлица. Кто мне разрешит её приватизировать?

09.06.21 13:55

Коли фізична особа продасть Вам свій гараж, документы на нього все одно доведеться переоформити на нового власника, а самец Вас

І внести зміни до технічноіі документаціі.

Якщо приватизація вже проведена це добре, необхідно просто внести зміни ,щодо нового власника.( так як ним станете Ви)

Переоформлення на Вас повинно відбутися однозначно.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

09.06.21 12:25
nrist

нотариус готов оформить сделку несмотря на 1 юридический адрес , но разное местонахождение двух обьектов-дома и комплекса гаражей

09.06.21 14:03

Саме тому потрібно отримати перед купівлею окремий кадастровий номер для земельноіі ділянки під гаражем з фіксацією його в ДЗК, Реєстрі речових прав та інших правовстановлюючих документах.

Аби було зрозуміло, що це два різних об 'єкти нерухомості, для всіх державних органів у майбутньому.

Аби невизначеності не виникало.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ