Украина

внутрішні хвороби, інтернатура, спеціалізація

Вопрос № 3685
внутрішні хвороби, інтернатура, спеціалізація
3 консультации
100 грн.

Вчилася на бюджетній формі інтернутури за спеціальністю внутрішні хвороби. За час проходження інтернатури відбулося перепрофілювання закладу, і по закінченню  лікарня відмовляється брати на посаду у звЄязку з тим, що не потребує даної посади.

Чи можу я самостійно пройти спеціалізацію за власні кошти

Бо лікарня мене як працівника не потребує

і які для цього потрібно документи (Взяти у лікарні та у моз)

Консультации Советников

Доброго дня!

Повідомляю наступне:

Вы маєте керуватися угодою , що укладена з університетом , якщо у ній вказано , що Ви маєте відпрацювати 3 роки у будь-якому медичному закладі згідно направлення , а не у конкретній лікарні з конкретним розташуванням та назвою, то Вам просто необхідно змінити базу проходження інтернатури(лікарню) попередньо погодивши таку зміну у обласному МОЗ ( НАПИСАВШИ заяву та додавши гарантійний лист про згоду прийняти вас на інтернатуру від бажаної клініки з підписом директора. А також лист директора клініки в яку вас направили, про те , що клініка не проти Вашого переведення. ( листи разом з вашою заявою подаються до обласного департаменту МОЗ. ) Обласний МОЗ розглядає заяву вашу погоджує зміну клініки.(НА ПІДСТАВІ п. 9, 18 Порядку працевлаштування випускників медичних(фармацевтичних провізорських спеціальностей)наказ МОЗ N 367 від 25.12.97

У Вашій клініці просто пишите заяву за власним бажанням на підставах ст.38 КЗпП Вас мають розрахувати та видати трудову книгу у той же день.

Клініка не може вимагати повернення коштів , адже у неї немає таких повноважень , бо направлення на інтернатуру видає університет за письмового погодження МОЗ у області.

А якщо будуть затримувати звільнення скажіть , що звернетесь до територіального управління ДЕРЖПРАЦІ З заявою про порушення трудових прав.

Єдина установа , яка може стягнути з вас кошти за навчання це ВНЗ в особі ректора бо саме ініверситет видавав вам направлення згідно підписаної угоди.

Якщо Ви самостійно шукали місце інтернатури ,Вам у ВНЗ мали видати довідку "Про надання можливості самостійного працевлаштування" наявність такої довідки автоматично припиняє дію угоди про відпрацювання з ВНЗ .

Вам просто необхідно завершити інтернатуру та подати звіт про успішне проходження інтернатури з підписом директора клініки до Обласного МОЗу.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Добрий день, Оксано!

1) і по закінченню лікарня відмовляється брати на посаду у звЄязку з тим, що не потребує даної посади - а Ви самі хотіли б продовжувати працювати в цій лікарні?

2) Ви укладали з лікарнею угоду про відпрацювання 3-х років після закінчення інтернатури?

3) Чи можу я самостійно пройти спеціалізацію за власні кошти - на жаль, ні. Якщо Вас не приймають на посаду лікаря в цій лікарні, то потрібно працевлаштовуватися в іншу.

ПОЛОЖЕННЯ про післядипломне навчання лікарів (провізорів), затверджене наказом Міністерства охорони здоров'я України 22.07.1993 N 166 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0113-93#Text):

2.1.3. Спеціалізація та перепідготовка лікарів зі спеціальностей, що не передбачені в інтернатурі, проводиться на циклах спеціалізації в інститутах (факультетах) удосконалення лікарів (провізорів) після закінчення інтернатури з основної спеціальності.

Інтернатуру по основній спеціальності Ви вже закінчили. Тепер потрібно, щоб керівництво лікарні направило Вас на цикл спеціалізації за бажаною Вами спеціальністю (фахом). Для цього воно має подати клопотання в НАПО про надання Вам путівки на цикл спеціалізації та стажування.

Звертайтесь, якщо буде потрібна допомога.

Всього доброго!

Щасти Вам!

Доброї ночі!

Підкажіть будь ласка, чи вирішено Ваше запитання.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ