Украина

Спеціалізація

Вопрос № 3689
Спеціалізація
4 консультации
100 грн.

Дякую за відповідь!

Сама я вже не хочу працювати в цій лікарні і вони мене брати на місце ендокринолога відмовляються. На те місце, яке мені пропонують. я не погодилася, тому головний лікар дає відкріплення.

Заяву згоду на відпрацювання лікарем ендокринологом 3 роки я маю ( але я мала після інституту право на вільне працевлаштування і в закладі відбулася реорганізація )

У мене питання чи можу я, взявши відкріплення у цій лікарні, подати відразу заявку на проходження спеціалізації за власні кошти, і якщо можна , то які ще документи потрібно для цього ( на сайті ФПДО я прочитала що потрібно наказ моз про право на вільне працевлаштування або наказ моз про розірвання угоди на 3 х річне відпрацювання)

Консультации Советников

Доброго вечора!

Якщо Ви маєте довідку "про можливість самостійного працевлаштування" Вам не треба жодного відкріплення.(угода вже не діє).

Ви звертаєтесь до приватної лікарні домовляєтесь, що вони вам нададуть платну послугу на базі своєї лікарні. 

Директор видає Вам гарантійний лист, про згоду прийняти вас на практику на платній основі.

Ви з листом -гарантійним  та довідкою з ВНЗ , звертаєтесь до обласного МОЗу ,вони погоджують -видають наказ.

Ви проходите платно практику , та подаєте до Обласного МОЗу звіт про успішне проходження практики за підписом директора приватної клініки. Департамент МОЗ приймає звіт.

Договір про надання такої платної послуги розробить приватна лікарня та підпишете його.

На цьому все! Ви можете працювати лікарем.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Добрий день, Оксано!

Ви писали, що Вам видавали довідку про надання можливості самостійного працевлаштування.

Фактично така довідка означає розірвання угоди на 3-річне відпрацювання (тобто, дозвіл МОЗ України не потрібен).

Крім того, після закінчення інтернатури Вас повинні працевлаштувати по здобутій Вами спеціальності, а не по будь-якій іншій.

Якщо лікарня не може цього зробити, то нехай дасть Вам відповідну довідку.

Раджу Вам зателефонувати та запитати чи можете Ви придбати за власний рахунок путівку на спеціалізацію, якщо у Вас будуть ці документи.

Всього доброго!

Щасти Вам!

Вітаю Вас! Для того щоб проходити спеціалізацію за власні кошти Вам потрібно надати документ закладу охрони здоров'я про "відкріплення" Вас.VI. Переведення, звільнення та поновлення в інтернатурі

Наказ МОЗ №2916.1. Переведення лікаря(провізора)-інтерна з одного вищого закладу освіти в інший здійснюється за дозволом Головного управління закладів освіти Міністерства охорони здоров'я України і за згодою ректорів вищих закладів освіти та Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрацій, обласної, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічної станції, обласного, міст Києва та Севастополя ВО "Фармація", в розпорядження яких він був направлений та переводиться на навчання або на роботу. До вищого закладу освіти за місцем переведення лікар(провізор)-інтерн подає залікову книжку, засвідчену печаткою вищого закладу освіти, з якого він переводиться, щоденник, підписаний керівником інтернатури і засвідчений вищим закладом освіти та керівником закладу (установи) охорони здоров'я - бази стажування, індивідуальний навчальний план з відміткою про хід його виконання.

6.2. Переведення лікаря(провізора)-інтерна з однієї бази стажування на іншу здійснюється за згодою Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, та вищого закладу освіти, на базі якого проводиться навчання лікаря(провізора)-інтерна на кафедрі.

На базу стажування, куди лікар(провізор)-інтерн переводиться, він подає виписку з наказу Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, обласної, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічної станції, обласного, міст Києва та Севастополя ВО "Фармація", з бази стажування якої він переводиться, щоденник лікаря(провізора)-інтерна, та індивідуальний навчальний план з відміткою про хід його виконання.

В наказах Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрацій, обласної, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічної станції, обласного, міст Києва та Севастополя ВО "Фармація" вказується, за рахунок якого управління охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, обласної, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічної станції, обласного, міст Києва та Севастополя ВО "Фармація" надалі фінансуватиметься проходження інтернатури.

Доброї ночі!

Відповідно до п.7.9 Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III-IV рівнів акредитації медичних факультетів університетів затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 вересня 1996 р. № 291 (надалі - Положення), дозволяється випускникам вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III-IV рівнів акредитації медичних факультетів університетів, які отримали право на самостійне працевлаштування, проходити підготовку в інтернатурі за окремою угодою між випускником та Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінням охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, обласною, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічною станцією, обласним, міст Києва та Севастополя ВО "Фармація", вищим закладом освіти.

Відповідно до п.7.10 Положення, проходження інтернатури лікарями(провізорами) проводиться на умовах договорів, що укладаються між Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінням охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, обласною, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічною станцією, обласним, міст Києва та Севастополя ВО "Фармація", вищим закладом освіти та юридичними і фізичними особами, які будуть фінансувати навчання в інтернатурі, якщо ці лікарі(провізори):

- закінчили недержавні вищі медичні  (фармацевтичні) заклади освіти III-IV рівнів акредитації медичних факультетів університетів;

- або закінчили державні вищі медичні (фармацевтичні) заклади освіти III-IV рівнів акредитації медичних факультетів університетів, навчаючись в них за кошти юридичних та фізичних осіб;

- або прийняті на роботу в недержавні заклади охорони здоров'я (недержавні фармацевтичні установи, підприємства); 

- або мають сертифікат лікаря(провізора)-спеціаліста і бажають отримати іншу спеціальність при відсутності потреби в такому спеціалісті з боку закладу (установи) охорони здоров'я.

Які необхідні документи, для того щоб змінити спеціалізацію і пройти інтернатуру за власні кошти Ви можете отримати у Обласному МОЗ або Вашому ВНЗ.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ