Украина
category

Зміна спеціальності в інтернатурі

Вопрос № 3767
Зміна спеціальності в інтернатурі
2 консультации
50 грн.

Доброго дня! Я інтерн першого року навчання, бюджет, вступала на інтернатуру за направленням, хочу змінити спеціальність під час проходження інтернатури, лікарня має виробничу потребу, департамент не проти, сказали, що можуть внести зміни в наказ, але університет післядипломної освіти проти (говорить, що немає місць на цю спеціальність), чи можна якось на це вплинути?

Консультации Советников

Доброго дня!

Повідомляю наступне:

Вы маєте керуватися угодою , що укладена з університетом , якщо у ній вказано , що Ви маєте відпрацювати 3 роки у будь-якому медичному закладі згідно направлення , а не у конкретній лікарні з конкретним розташуванням та назвою, то Вам просто необхідно змінити базу проходження інтернатури(лікарню) попередньо погодивши таку зміну у обласному МОЗ ( НАПИСАВШИ заяву та додавши гарантійний лист про згоду прийняти вас на інтернатуру від бажаної клініки з підписом директора. А також лист директора клініки в яку вас направили, про те , що клініка не проти Вашого переведення. ( листи разом з вашою заявою подаються до обласного департаменту МОЗ. ) Обласний МОЗ розглядає заяву вашу погоджує зміну клініки.(НА ПІДСТАВІ п. 9, 18 Порядку працевлаштування випускників медичних(фармацевтичних провізорських спеціальностей)наказ МОЗ N 367 від 25.12.97

У Вашій клініці просто пишите заяву за власним бажанням на підставах ст.38 КЗпП Вас мають розрахувати та видати трудову книгу у той же день.

Клініка не може вимагати повернення коштів , адже у неї немає таких повноважень , бо направлення на інтернатуру видає університет за письмового погодження МОЗ у області.

А якщо будуть затримувати звільнення скажіть , що звернетесь до територіального управління ДЕРЖПРАЦІ З заявою про порушення трудових прав.

Єдина установа , яка може стягнути з вас кошти за навчання це ВНЗ в особі ректора бо саме ініверситет видавав вам направлення згідно підписаної угоди. .

Вам просто необхідно завершити інтернатуру та подати звіт про успішне проходження інтернатури з підписом директора клініки до Обласного МОЗу.

Аргументуйте тим ,що у клініці куди ви хочете перевестись існує виробнича необхідність у лікарях Вашої спеціальності ,нехай директор лікарні детально опише цю необхідність у гарантійному листі та вкаже,що штатна посада для вас буде надана. -це поважна причина (виробнича необхідність).

Департамент обласний МОЗ має погодити.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 50 грн.

Доброго дня, Анжеліко!

Чи було вирішено ваше питання?

Якщо буде потрібна допомога, пишіть на mailmessage@ukr.net

13.11.21 14:10
Анжеліка

написала Вам на електронну пошту!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ