Украина
category

Відпрацювання після інтернутури

Вопрос № 3822
Відпрацювання після інтернутури
3 консультации
50 грн.

Добрий вечір, до закінчення інтернатури залишилось 5 місяців, інтернатуру проходжу за направленням мед,інституту. По закінченню інтернатури хочу відпрацьовувати 3 роки в іншій лікарні, яка не проти меня взяти на работу. Чи можу я одразу після закінчення інтернатури влаштуватися на роботу у цю лікарню? Який документ мені повинна видати лікарня (за направленням)проте ,що вона не проти аби я відпрацювала 3 роки в іншій лікарні? І який документ повинная мені видати нова лікарня про те що вона не проти аби я відпрацювала 3 роки в ній ( і чи може вона його видати поки я на інтернатурі)? Можно хоча б зразок цього документа.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 16 грн.

Доброго вечора, Марія!

1) Відпрацювання 3-х років було передбачено лише у випадку укладання угоди з ВНЗ (відповідно до чинних на той момент ЗУ "Про освіту" (а саме статті 52) та Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затвердженого Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. N 992).

Типова форма такої угоди наведена в Додатку 1 до пункту 5 Порядку працевлаштування випускників вищих медичних фармацевтичних) закладів освіти, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затвердженого наказом МОЗ України від 25 грудня 1997 р. N 367 (за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0246-98).

Відповідно до пункту 9 Порядку розірвати таку угоду випускник має право з наступних причин:

- встановлення інвалідності I або II групи, внаслідок чого випускник не може стати до роботи за місцем призначення;

- встановлення інвалідності I або II групи у дружини (чоловіка) випускника або у одного з його батьків (чи осіб, які їх замінюють);

- якщо випускник - вагітна жінка, мати або батько, які мають дитину віком до трьох років або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку); одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитину-інваліда;

числі за контрактом, на посадах рядового, сержантського й старшинського складу, прапорщиків, мічманів та офіцерів у Збройних Силах, Національній гвардії, Прикордонних військах, Службі безпеки, а також інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України, та служби в органах внутрішніх справ поза місцем розташування замовника;

-у разі вступу випускників вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації до вищих закладів освіти III-IV рівнів акредитації.

У цих випадках за рішенням комісії з працевлаштування випускників видається довідка про надання можливості самостійного працевлаштування (додаток 4).

2) Необхідно ознайомитися з усіма вашими документами (угода з ВНЗ, направлення на роботу, наказ УОЗ та самої лікарні про зарахування до інтернатури, угода з лікарнею про відпрацювання).

Якщо буде потрібна допомога, пишіть на mailmessage@ukr.net

Всього доброго!

Щасти Вам!

Ответ оплачен: 16 грн.

Доброго дня!

Вам просто необхідно змінити базу проходження інтернатури(лікарню) попередньо погодивши таку зміну у обласному МОЗ ( НАПИСАВШИ заяву та додавши гарантійний лист про згоду прийняти вас на інтернатуру від бажаної клініки з підписом директора. А також лист директора клініки в яку вас направили, про те , що клініка не проти Вашого переведення. ( листи разом з вашою заявою подаються до обласного департаменту МОЗ. ) Обласний МОЗ розглядає заяву вашу погоджує зміну клініки.(НА ПІДСТАВІ п. 9, 18 Порядку працевлаштування випускників медичних(фармацевтичних провізорських спеціальностей)наказ МОЗ N 367 від 25.12.97

У Вашій клініці просто пишите заяву за власним бажанням на підставах ст.38 КЗпП Вас мають розрахувати та видати трудову книгу у той же день.

Клініка не може вимагати повернення коштів , адже у неї немає таких повноважень , бо направлення на інтернатуру видає університет за письмового погодження МОЗ у області.

А якщо будуть затримувати звільнення скажіть , що звернетесь до територіального управління ДЕРЖПРАЦІ З заявою про порушення трудових прав.

Єдина установа , яка може стягнути з вас кошти за навчання це ВНЗ в особі ректора бо саме ініверситет видавав вам направлення згідно підписаної угоди. .

Вам просто необхідно завершити інтернатуру та подати звіт про успішне проходження інтернатури з підписом директора клініки до Обласного МОЗу.

Аргументуйте тим ,що у клініці куди ви хочете перевестись існує виробнича необхідність у лікарях Вашої спеціальності ,нехай директор лікарні детально опише цю необхідність у гарантійному листі та вкаже,що штатна посада для вас буде надана. -це поважна причина (виробнича необхідність).

Департамент обласний МОЗ має погодити.

Це звичайний лист на бланку лікарні з підписом і штампом директора - Гарантійний лист , директори знають його форму.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

_____

Ответ оплачен: 16 грн.

Добрий день!

Підкажіть будь ласка, чи вирішене Ваше запитання.

Для зміни місця відпрацювання після завершення інтернатури, Вам необхідно звернутися до лікарні, де Ви бажаєте відпрацювати, щоб вони вирішили це питання з лікарнею, в якій у Вас направлення та за участю ВНЗ та обласного МОЗ України, щоб з Вас потім через суд не стягнули вартість навчання.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ