Украина

Лист звернення до Голови ОСББ

Вопрос № 3853
Лист звернення до Голови ОСББ
3 консультации
100 грн.

Доброго дня! Мені потрібно оформити офіційне звернення до голови ОСББ з проханням про ремонт даху над моїм балконом ( квартира знаходиться на останньому поверсі). Дякую!

Консультации Советников

Ответ оплачен: 33 грн.

Доброго дня. Можу допомогти зі зверненням.

пишіть на електронну пошту   maxevgenev@gmail.com

Ответ оплачен: 33 грн.

Добрий день, Тетяно!

Регулювання відносин щодо управління багатоквартирним будинком здійснюється двома законами: Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Згідно з частиною 1 статті 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об'єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Таким законом є Закон України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Відповідно до цього Закону, об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку є юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна.

Відповідно до частин 1, 4 ст. 4 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» об'єднання створюється для забезпечення і захисту прав співвласників та дотримання їхніх обов'язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами. Основна діяльність об'єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов'язань, пов'язаних з діяльністю об'єднання.

Відповідно до частини 3 статті 23 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» внески на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об'єднання та/або рішенням загальних зборів.

Враховуючи, що покрівля даху відноситься до спільного майна ОСББ, то питання щодо її ремонту повинно вирішуватися на загальних зборах членів ОСББ або в інший спосіб, передбачений статутом об'єднання.

Ви як власник нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку, а відповідно і член ОСББ (який, до речі, платить внески на ремонт та утримання спільного майна), маєте право звернутися до керівника ОСББ, щоб питання ремонту покрівлі даху, яка перебуває в аварійному стані, було вирішено на загальних зборах членів ОСББ.

Я можу скинути Вам так звернення, напишіть мені на mailmessage@ukr.net

Всього доброго! 

Щасти Вам!

Ответ оплачен: 33 грн.

Доброго дня!

По Вашому питанню повідомляю наступне:

зразок звернення:

Голові ОСББ "Пролетарська -8

Шевчуку Д.П.

40030, м. Київ, вул. Київська, 48

Шевченко Світлани Семенівни

40031, м. Київ, вул. Смоленська, 4 офіс 2

тел. 068 3444555

ел. пошта: якщо є.

Звернення

Шановний Дмитре Петровичу!

Звертаюсь до Вас з наступним питанням про допомогу та сприяння у вирішенні. Як Вам відомо я є користувачем / власником нежитлового приміщення , що знаходиться у житловому будинку , котрий обслуговує Ваше об єднання.

Склалася така ситуація коли через значні опади у зв язку з тривалою експлуатацією покрівлі будинку з зовнішнього боку утворились тріщини , через які волога після рясних опадів потрапляє безпосередньо до приміщення мого офісу за вищевказаною адресою, таким чином створюються певні незручності як для мене особисто так і для відвідувачів. З огляду на той факт, що зазначний будинок обслуговується Вашим ОСББ та я особисто також перераховую платежі за утримання будинку в належному стані , відповідно до ЗУ Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" та ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку прошу Вас:

1. Сприяти у виділенні коштів на ремонт покрівлі у 2020 р

2. Забезпечити обстеження покрівлі експертними фахівцями( з складанням кошторису першочергових робіт)

3. Забезпечити контроль проведення ремонтних робіт покрівлі, безпосередньо у зоні розташування мого приміщення за рахунок коштів обєднання.

4. Відповідь прошу надіслати у 15 -ти денний термін згідно ст.11 ЗУ Про звернення громадян , на мою поштову адресу вказану у зверненні.

Заздалегідь вдячна!

З повагою,

23.07.20 підпис С. С. Шевченко

Зареєструвати в канцелярії ОСББ З вхідним номером та штампом, або направити на адресу ОСББ рекомендованим листом з врученням

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Реклама
Мой ответ