Украина

Зінковська О.П.

Вопрос № 3900
Зінковська О.П.
3 консультации
120 грн.

для авто ГАЗ 3110, обєм двигуна 2285, норма списання палива відсутні у наказі 43. Як правильно встановити норми списання у даному випадку і  якщо рік випуску авто 2002, та чи обовязково приміняти коєфіцієнти у межах та за межами міста

Консультации Советников

Доброго дня!

Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті призначені для планування потреби підприємств, організацій та установ в паливно-мастильних матеріалах і контролю за їх витратами, ведення звітності, запровадження режиму економії і раціонального використання нафтопродуктів, а також можуть застосовуватись для розроблення питомих норм витрат палива.

Нормування витрат палива - це встановлення допустимої міри його споживання в певних умовах експлуатації автомобілів, для чого застосовуються базові лінійні норми, встановлені по моделях (модифікаціях) автомобілів, та система нормативів і коригуючих коефіцієнтів, які дозволяють враховувати виконану транспортну роботу, кліматичні, дорожні, та інші умови експлуатації.

Нормування витрат моторних олив та мастил здійснюється пропорційно до витрат палива згідно з встановленими нормативами.

Норми витрат палива для автомобілів встановлені наказом Мінтрансу України від 10 лютого 1998 р. № 43.(у редакції станом на 19.07.16 р.)

Директор підприємства може передбачити інше значення НАБЛИЖЕНЕ ДО НАВЕДЕНОГО У НАКАЗІ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛІ АВТО  для обліку паливно- мастильних витрат на транспорті підприємства, керуючись допустимими нормами з наказу.

http://vobu.ua/ukr/directory/normy-gsm/item/bazovi...

http://vobu.ua/ukr/directory/normy-gsm

Норми які діють станом на 25.04.22 https://avto-oblik.com.ua/normy/30-normy-rasxoda-t...

Методика розрахунку тут https://i.factor.ua/ukr/law-312/section-1100/article-16011/

З повагою,

Костянтин Гончаренко 

Доброго дня!

Чи було вирішено ваше питання щодо норм списання палива для для авто ГАЗ 3110, обєм двигуна 2285?

Якщо буде потрібна допомога, пишіть на mailmessage@ukr.net

Добрий вечір!

Підкажіть будь ласка, чи вирішене Ваше запитання? Дякую.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ