Украина

Зміна заочної бази інтернатури

Вопрос № 3904
Зміна заочної бази інтернатури
3 консультации
100 грн.

Я інтерн першого року навчання, державна форма. Лікарня, яка надала гарантійний лист не є базою стажування, тому мене було направлено до іншої лікарні на проходження заочної частини інтернатури(Житомирська область).У зв'язку з рядом причин, я не могла відвідувати дану лікарню, тому вирішила знайти місце для проходження заочної частини в іншій області(Київська), де обрана лікарня надала мені лист з дозволом на проходження заочної частини на їхній базі, а також взяла дозвіл від лікарні яка надавала гарантійний, про те, що вони не заперечують зміну.

Дані документи було отримано до початку війни, проте у зв'язку з введенням воєнного стану, процедура переведення зупинилась, департамент не функціонував певний час.

Цікавить чи можу я в сучасних умовах здійснити повноцінне переведення в межах різних областей і чи залишаються дійсними документи?

Консультации Советников

Доброго дня!

Вам просто необхідно змінити базу проходження інтернатури(лікарню) попередньо погодивши таку зміну у обласному МОЗ ( НАПИСАВШИ заяву та додавши гарантійний лист про згоду прийняти вас на інтернатуру від бажаної клініки з підписом директора. А також лист директора клініки в яку вас направили, про те , що клініка не проти Вашого переведення. ( листи разом з вашою заявою подаються до обласного департаменту МОЗ. ) Обласний МОЗ розглядає заяву вашу погоджує зміну клініки.(НА ПІДСТАВІ п. 9, 18 Порядку працевлаштування випускників медичних(фармацевтичних провізорських спеціальностей)наказ МОЗ N 367 від 25.12.97

У Вашій клініці просто пишите заяву за власним бажанням на підставах ст.38 КЗпП Вас мають розрахувати та видати трудову книгу у той же день.

Клініка не може вимагати повернення коштів , адже у неї немає таких повноважень , бо направлення на інтернатуру видає університет за письмового погодження МОЗ у області.

А якщо будуть затримувати звільнення скажіть , що звернетесь до територіального управління ДЕРЖПРАЦІ З заявою про порушення трудових прав.

Єдина установа , яка може стягнути з вас кошти за навчання це ВНЗ в особі ректора бо саме ініверситет видавав вам направлення згідно підписаної угоди. .

Вам просто необхідно десь завершити інтернатуру та подати звіт про успішне проходження інтернатури з підписом директора клініки до Обласного МОЗу.

Аргументуйте тим ,що у клініці куди ви хочете перевестись існує виробнича необхідність у лікарях Вашої спеціальності ,нехай директор лікарні детально опише цю необхідність у гарантійному листі та вкаже,що штатна посада для вас буде надана. -це поважна причина (виробнича необхідність).

Департамент обласний МОЗ має погодити. Як тільки відновить роботу, директор має підписати наказ про переведення.

Моніторьте роботу Київського Департаменту МОЗ.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Доброго дня, Mari!

1) Лікарня, яка надала гарантійний лист, знаходиться в Житомирській області?

2) Коли саме у Вас розпочинається заочна частина інтернатури?

Бажано бачити наказ облздраву про зарахування до інтернатури та листи обох лікарень (про погодження та дозвіл на зміну місця проходження інтернатури).

Якщо потрібна допомога, пишіть на mailmessage@ukr.net

Всього найкращого!

Добрий вечір!

Підкажіть будь ласка, чи вирішене Ваше запитання? Дякую.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ