Украина
category

Інтернатура

Вопрос № 4042
Інтернатура
3 консультации
120 грн.

Студент -інтерн 2 го року навчання,на контрактній формі,чи можу написати за власним бажанням звільнення з інтернатури( з правом на поновленням) в звязку в військовими діями в країні і сімейними обставинами і не можливістю бути присутнім на навчанні в даний час

Консультации Советников

Ответ оплачен: 60 грн.

Доброго дня, Світлано!

Ви маєте право розірвати контракт за власним бажанням, можу підготувати для Вас відповідну заяву.

Однак, поновитися саме на 2-й рік навчання не вийде, лише повторно вступити до інтернатури, в тому числі на бюджетну форму навчання (ваше право на це передбачено новим Положенням про інтернатуру, затверджене наказом Міністерства охорони здоров’я України 22 червня 2021 року № 1254 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 16 березня 2022 року № 493).

Однак, бажано ознайомитися з вашим контрактом. Можливо там є умови щодо призупинення дії чи внесення відповідних змін шляхом укладення додаткової угоди.

Буду вдячний за оплату своєї консультації (в розмірі вартості вашого питання на сайті).

Якщо буде потрібна моя допомога, пишіть на mailmessage@ukr.net

Всього найкращого!

Ответ оплачен: 60 грн.

Доброго дня!

Звільнитсь можете ,але потім треба поновитися ,або укласти новий контракт на проходження інтернатури.

питання врегульовано розділом VIІ "Переведення, відрахування та поновлення в інтернатурі" Положення про інтернатуру, затвердженого наказом МОЗ України 22.06.2021 № 1254 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1081-21/conv#...

1. Переведення лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів з одного закладу вищої освіти, що здійснює підготовку лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів, до іншого здійснюється за згодою МОЗ на підставі звернень керівників цих закладів вищої освіти.

До закладу вищої освіти за місцем переведення лікарі (фармацевти/провізори)-інтерни подають такі документи, засвідчені закладом вищої освіти, з якого вони переводяться:

залікову книжку;

навчальний план та інформацію про хід його виконання;

відомість обліку відвідувань та успішності.

2. Переведення лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів з однієї бази стажування на іншу здійснюється за заявою лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів та рішенням МОЗ. Переведення здійснюється у таких випадках:

ненадання лікарю (фармацевту/провізору)-інтерну обсягу роботи відповідно до програми підготовки в інтернатурі з певної спеціальності;

проходження військової служби чоловіком (дружиною в тому числі за контрактом) у військових формуваннях створених відповідно до законодавства України (крім строкової) та служби в органах внутрішніх справ, поза місцем розташування бази стажування лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів.

Зміна бази стажування лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів відбувається у разі наявності вакантних місць у базах стажування лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

_______________

Ви можете здійснити оплату обраномуюристу, натиснувши відповідну кнопку біля його консультації.Під час воєнного стану це дуже актуально.

Доброго дня, Світлано!

Чи було вирішено ваше питання?

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ