Украина
category

Військовий квиток

Вопрос № 4062
Військовий квиток
2 консультации
50 грн.

доброго дня. Я маю військове посвідчення вже 5 років, я медик. Але на початку жовтня змінила прізвище у звязку з одруженням. На роботі сказали треба йти у військомат щоб змінити військовий квиток. Які можуть бути наслідки якщо зроблю це пізніше? Через місяць-півтора

Консультации Советников

Доброго дня, Аліно!

У даному випадку Вам може загрожувати адміністративна відповідальність за порушення правил військового обліку згідно ч.2 ст.210 КУпАП (штраф 850-1700 грн).

Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#Text):

Стаття 38. Обов’язки органів виконавчої влади, інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, закладів освіти, посадових осіб, призовників, військовозобов’язаних та резервістів щодо виконання правил військового обліку

11. Призовники, військовозобов’язані, резервісти в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров’я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи, посади зобов’язані особисто в семиденний строк повідомити про такі зміни відповідні органи, де вони перебувають на військовому обліку, у тому числі у випадках, визначених Кабінетом Міністрів України, через центри надання адміністративних послуг та інформаційно-телекомунікаційні системи.

ПРАВИЛА військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1487-2022-%D0%BF#Text):

1. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні:

8) особисто повідомляти в семиденний строк органам, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну персональних даних, зазначених у статті 7 Закону України “Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів”, а також надавати зазначеним органам документи, що підтверджують право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації з підстав, визначених у статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”;

3. Призовники, військовозобов’язані та резервісти за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, зіпсуття або недбале зберігання військово-облікових документів, яке спричинило їх втрату, притягуються до адміністративної відповідальності згідно із Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Закон України “Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів” (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1951-19#Text):

Стаття 7. Персональні дані призовника, військовозобов’язаного та резервіста

1. До персональних даних призовника, військовозобов’язаного та резервіста належать:

1) прізвище;

8-1) відомості про сімейний стан особи та членів її сім’ї (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), а також дітей);

Буду вдячний за оплату за своєї консультації (в розмірі вартості вашого питання на сайті).

Якщо буде потрібна моя допомога, пишіть на mailmessage@ukr.net

Всього найкращого!

Ответ оплачен: 50 грн.

Доброго дня!

Якщо повістки на уточнення облікових данних військовозобов'язаного не надходило під підпис , можна не приходити.

Після вручення повістки для уточнення данних особової справи, треба з'витись.

Якщо ні то буде  штраф. За порушення військовозобов'язаними правил військового обліку, на них може бути накладено штраф від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 850 грн). До 1700 грн (ст.210 Купап).

Протокол без вас скласти не можуть, бо там треба ваш підпис.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

_________________

Ви можете здійснити оплату обраномуюристу, натиснувши відповідну кнопку біля його консультації.Під час воєнного стану це дуже актуально

Реклама
Мой ответ