Украина
category

Додаткова відпустка вчителю,яка виховує дитину-інваліда

Вопрос № 408
Додаткова відпустка вчителю,яка виховує дитину-інваліда
1 Консультация
Бесплатно

Здрастуйте!Допоможіть ,будь ласка,моїй вчительці,яка виховує одна дитину-інваліда.Яка відпустка належить їй? Додатково до відпустки їй надавали 10 днів.Працює вчителем у школі.Дитині буде в листопаді 16 років.Батько не допомагав виховувати ,вона з ним була розлучена, а в березні 2016 році загинув у зоні АТО, є свідоство про смерть.Дякую!

Консультации Советников

Вітаю. Судячи з описаних Вами обставин, раджу Вам звернути увагу на:

- ч. 6 ст. 6 Закону України "Про відпустки" - Керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів у порядку, затверджуваному Кабінетом Міністрів України (Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам).  

- ст.19 того ж Закону - Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину - інваліда з дитинства підгрупи А I групи

Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України).За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.

06.03.17 21:48
Тетяна

Дякую! За Вашу відповідь.Успіхів Вам.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ