Украина
category

Перевірка заяви

Вопрос № 4151
Перевірка заяви
2 консультации
100 грн.

Доброго дня у нашої компаніЇ виникла проблема наші конкуренти незаконним способом а саме через різних ботів за гроші накрутили підписників на нашій інстаграм сторінці з метою блокування нашої сторінки і цим самим перешкодивши нашій діяльності, просимо вас перевірити прикріплене фото (нажаль сервіс не дав можливості прикріпити документ) та дати експертну думку, та вказати на можливі похибки.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 100 грн.

Доброго дня, Сергій!

1. Заяву краще подавати не до прокуратури, а до поліції (можна навіть онлайн до кіберполіції https://ticket.cyberpolice.gov.ua/).

Тому що розслідуванням кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.361 КК України, займається саме поліція. Тобто, якщо подати заяву до прокуратури, то остання передасть вашу справу до належного органу на підставі ст. 216 КПК України.

ХХХХХХ

2. Пункт перший заяви раджу викласти в наступній редакці:

"1. Прийняти та невідкладно зареєструвати цю заяву, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.".

Пункт другий заяви раджу викласти в наступній редакці:

"2. Залучити мого клієнта до кримінального провадження в якості потерпілого.".

Пункт третій заяви раджу викласти в наступній редакці:

"3. Повідомити мене письмово про результати розгляду заяви.".

ХХХХХХ

3. До заяви потрібно додати ордер на надання правової допомоги (письмовий документ, що посвідчує повноваження адвоката на надання Вам правової допомоги, у тому числі подачу заяви).

Буду вдячний за оплату за своєї консультації (в розмірі вартості вашого питання на сайті).

Якщо буде потрібна моя допомога, пишіть на mailmessage@ukr.net

Всього найкращого!

Доброго ранку, Сергій!

В наданій Вами заяві, я б зазначив заявником (потерпілим) Вашу компанію в особі представника адвоката П.І.Б. Адреса для листування і електронна пошта. Але можна і лише зазначення Адвоката (це за Вашим бажанням), але тоді першим абзацом заяви необхідно зазначити, що Я. Адвокат П.І.Б. надаю послуги правової допомоги назва Вашої компанії на підставі договору про надання правової (правничої) допомоги від такого то числа.

Ч.2 ст. 361 КК України необхідно уточнити, Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб. 

Також я б добавив ч.1 ст.361 КК України, Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж. 

В заяві необхідно більш детальніше описати ситуацію щодо втручання в роботу електронних систем. Як Ви дізналися про втручання в роботу інстаграм щодо Вашої сторінки, тривалість втручання в роботу соціальної мережі Інстаграм, можливо були якісь попередження від Інстаграм, пояснення Вашого ІТ фахівця, інформація щодо накручування підписників Вашій сторінці (з яких облікових записів це здійснювалось, посилання на чат-боти, за допомогою, яких це здійснювалось (якщо така інформація наявна) та інша інформація. 

Добавив би також ст. 15 КК України (Замах на кримінальне правопорушення). 

П. 4 Заяви, Витяг з ЄРДР та інші документи надсилати на поштову адресу Ваша компанія: адреса і на електронну пошту: електронна пошта.

Додатки до заяви, окрім ордера про надання правової допомоги, копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, пояснення ІТ-фахівця Вашої компанії, скріншоти Вашої інстаграм сторінки в дні коли були накручення підписників (якщо такі наявні), скріншоти сторінок Інстаграм, через які здійснювалась накрутка підписників (якщо такі наявні) та інші докази, що підтверджують втручання у Вашу сторінку інстраграм. 

 Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ