Украина
category

Вступ до ВНЗ без пририву служби

Вопрос № 417
Вступ до ВНЗ без пририву служби
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня, я війсковослужбовець ЗС України, учасник АТО служу на першому контракті , строк служби на контракті 2,5 роки , контракт на 5 років , чи можу я на теперішній час вступити до вищого навчального закладу без пририву служби на заочну форму, і згідно яких керівних докуентів якщо так.

Консультации Советников

Добрий день.

Вступити до вищого навчального закладу ви маєте право. Хоча обмеження щодо вступу може бути передбачена у контракті, який Вами був підписаний. 

При цьому на час сесії Вам має надаватися додаткова відпустка у зв'язку з навчанням у вищому навчальному закладі.

Щодо "керівних документів" не досить зрозуміло, що Ви маєте на увазі.

Вітаю. 

Стаття 13 Закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей регламентує право військовослужбовців та членів їх сімей на освіту.

Крім цього на сайті МО України розміщено наступну інформацію:

 Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

Довідково: Особи рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу законтрактом т апродовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, ауразі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, — в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

Після завершення першого контракту (у тому числі 6 — ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту (спеціальність).

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ