Украина
category

Здравствуйте! Что делать?

Вопрос № 428
Здравствуйте! Что делать?
2 консультации
Бесплатно

Здравствуйте! Что делать? Заказала справки о судимости/не судимости родственников не в агенстве а у одного человека он выдал липовые справки и взял 800 гривен.

Консультации Советников

Добрий день!

Дане діяння підпадає під ознаки злочину, передбаченого ст. 358 Кримінального кодексу України, а саме:

1. Підроблення посвідчення або іншого документа, який видається чи посвічується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а так само інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут -

караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Але, зверніть увагу на ч. 3 даної статті: 

Використання завідомо підробленого документа - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Отже, рекомендую Вам звернутися із заявою до органів внутрішніх справ, і за умови, притягення винної особи до кримінальної відповідальності Ви маєте можливість стягнути з нього передані грошові кошти. Але, за умови, що ви самі не використовували завідомо даний підроблений документ - бо і Вас можуть притягнути до відповідальності за ч.3 ст. 358 КК України.

Здравствуйте.

Обращайтесь в полицию с заявлением о преступлении.Как можно больше информации необходимо дать полицейским: доказательства оплаты, данные лица у которого вы заказывал эти документы, оригиналы выданных справок и т.д.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ