Украина
category

Комунальніпослуги

Вопрос № 434
Комунальніпослуги
1 Консультация
Бесплатно

Добрий вечір , вибачаюсь що так часто Вас турбую , але у мене є ще одне питання по надані комунальних послуг , проблема ось в чому : у моєї дружини (статус кругла сирота) є квартира отримана в спадок в якій вона не прописана на теперішній час так я навчається в другому місті (перед цим була прописана в ній близько року), квартира в стані після пожежі, вона є власником та квартира приватизована дружиною. Комунальні структури виписали рахунок за опалення та ЖЕК за свої послуги (вивіз мусора, прибирання під’їзду, ремонт будинку) за всі місяці в тому числі коли квартира була не її та за той час коли вона стала власницею, не дивлячи на то що вона там не мешкає , чи є це законно і як з цієї ситуації знайти вихід . Сума боргу за опалення з урахуванням штрафів становить близько 10000, а за ЖЕК 5000 чи можливо якось згідно закону вийти з даної ситуації щоб не платити. Єдині організації у яких немає претензій до власниці по послугам - це водоканал , обленерго, газ. у них по документам квартира не придатна до життя і в ній ніхто не мешкає, на лічильниках по нулях. Підкажіть я бути в цій ситуації, як найти вихід і які прийняти рішення , коштів заплатити дані вимоги не в змозі . Дякую Вам за допомогу, буду радий Вашій консультації з даного питання 

Консультации Советников

Добрий день! Якщо нерухомість перейшла Вам у власність у порядку спадкування, то відповідно до норм цивільного законодавства:

якщо новий власник набув право власності у порядку спадкування, то на нього, відповідно до ст. 1218 ЦК України, переходять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті в розмірі вартості спадкового майна.

А сплата платежів за утримання та обслуговування  є обов'язком власника, і такі обов'язки також переходять у порядку спадкування.

Ви повинні погасити заборгованість належних з Вас за весь час платежів відповідно до діючих в той час тарифів.

Стягнути суму заборгованості у примусовому порядку Жєк може лише на підставі рішення суду. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ