Украина
category

Прописка

Вопрос № 445
Прописка
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня! Допоможіть мені будь ласка у дуже важливому для мене питанні. 

Пів року тому я вийшла заміж. Проживаю у будинку, який побудував мій чоловік власними коштами. Будинок побудований на земельній ділянці, яка належить мамі чоловіка, і мама являється єдиним власником будинка, який ще й до того поділений на дві половини (одну половину будував чоловік, а іншу - його брат). 

Мама, чоловік і його брат прописані на квартирі. І не мають бажання виписуватись, по невідомій мені причині.

Чоловік і його мама кажуть, що мене прописувати ближчим часом не будуть. Припишуть уже коли мама помре, і чоловік оформить на себе дім і перший в ньому припишеться.

Допоможіть мені будь ласка! Я просто ще юна і мені страшно народжувати дитину в цій сім*ї. Щоб потім залишить нізчим і з дитиною на руках.

Консультации Советников

Юлія, якщо я вірно Вас зрозумів, Ваше питання полягає в тому, чи є передбачені законом механізми для того, щоб ви зареєструвались (прописались) у будинку.

На жаль - ні. Зареєструватися ви зможете лише за згодою власника будинку.

Таким чином, мені здається, що Ваше питання знаходиться не стільки у юридичній площині, скільки у особистих відносинах, в яких будь-які юристи навряд чи можуть Вам чимось зарадити.

Насамкінець, хочу нагадати як Вам, так і Вашим родичам про те, що ваша реєстрація (прописка) у будинку чи будь-якій іншій житловій нерухомості жодним чином не надає Вам права власності або навіть підстав претендувати на право власності на вказану нерухомість. 

Тобто, якщо вас зареєструють у будинку - ви не отримаєте на нього (або на його частину) права власності навіть після смерті матері Вашого чоловіка (якщо тільки вона не складе заповіт на Вашу користь). 

  

Реклама
Мой ответ