Украина
category

Прописка ребенка

Вопрос № 45
Прописка ребенка
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте. Моему ребенку год и 3 месяца. Буквально вчера я обратилась в департамент для того,чтобы приписать ребенка и мне отказали ссылаясь на то,что согласно " Постанова від 2.03.2016 Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру"  я должна была прописать до 3 месяцев. Ребенка пропишут только после того как я составлю админ.протокол и оплачу штраф. Я сообщила о том,что на момент принятия этой "Постанови" моему ребенку было уже полных 8 месяцев. На это мне начали рассказывать о статье 144 Семейного Кодекса и ещё какой-то(не запомнила) и добавили,что я в любом случае просрочила с пропиской и нужно записываться на админ.протокол... На сколько это вообще законно всё? Запись на админ.протокол у них аж на 15.11.2016.

Консультации Советников

Ст. 144 СК - це обов'язок зареєструвати новонароджену дитину в РАЦСі.

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», а саме ст. 6 визначає 3-місячний термін.

Відповідальність, відповідно до Кодексу про адміністративні правопорушення, при зверненні фізичної особи для реєстрації місця проживання складається адміністративний протокол.

Раніше в такому випадку накладався штраф у розмірі від 17 до 51 гривні. Відповідно до нового порядку громадянину, який порушив термін реєстрації вперше, загрожує попередження. Якщо ж таке правопорушення повториться при наступній зміні місця проживання протягом року, то тоді вже накладається штраф.

Підстави для відмовив ст. 9-1 Закону, відмова має бути письмовою. На вказаній вами підставі відмови не передбачено.

Протокол працівник ДМС може скласти в той же день.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ