Украина
category

Армия

Вопрос № 452
Армия
1 Консультация
Бесплатно

у меня жена, ребенок, и мне пришла повестка, что делать? ребенку 3 года! а жена беременная! срок еще мал так что УЗИ не подтвердит и не стоим на учете!

Консультации Советников

Вітаю.

По-перше отримання повістки ще не означає, що Вас визнають придатним до військової служби і одразу відправлять служити. Весняний призов 2017 року, наскільки мені відомо розпочнеться з 1 квітня. Тому, до того моменту як Ви підете до військомату на призовну комісію, термін вагітності Вашой дружини збільшиться і Ви отримаєте право на відстрочку від призову у зв'язку з вагітністю дружини (це передбачено п. 8 ч. 2 ст. 17 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу"). Після народження другої дитини, у Вас буде вже інша підстава для відстрочки, а саме згідно п.5 ч. 2 ст. 17 вказаного закону, відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які мають двох і більше дітей. Отже для Вас в даний момент найголовніше отримати довідку з медичного закладу про вагітність дружини. Крім цього, ніхто не знає який Ваш стан здоров'я, а тому Ви можете бути не визнані придатним за станом здоров'я

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ