Украина
category

Сімейні проблеми

Вопрос № 457
Сімейні проблеми
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня!Скажіть, будь ласка, в моїй квартирі проживає моя дочка з чоловіком та дитиною.Я пенсіонер, дочка з дитиною прописані, але її чоловік - ні.Хотів би  виселити її чоловіка,оскільки, він побив мене, але дочка категорично проти. Звертався у поліції, але сказали, що не було свідків, тому справу закрили.Що можете порадити?

Консультации Советников

Доброго дня, пане Олеже!

З приводу побиття: якщо таке, не дай Боже, трапиться ще - вам слід негайно викликати поліцію та вимагати, щоб вас направили на освідування (зняття побоїв) до відповідного судово - медичного закладу. Якщо викликати поліцію не вдається або через інші перешкоди - терміново самостійно звертайтеся до лікаря для фіксації побоїв, оскільки нанесення тілесних ушкоджень може доказуватися не тільки лиш показаннями свідків.

З приводу виселення: якщо ви дійсно власник  квартири - найкраще всього звернутися до суду з позовом про виселення цього чоловіка та виселити його у примусовому порядку за судовим рішенням.

Варіант другий - самозахист власних прав, що полягає у зміні замків у квартирі та фізичного недопуску чоловіка на територію квартири. Але цей варіант не найкращий для Вас варіант, оскільки можуть бути нюанси з його особистими речами, які слід зберегти і передати йому у цілісності, спільно набутим вашою донькою та чоловіком майном, доступі до дитини тощо. 

Тому, на мою думку, найкращий варіант - звернення до суду. 

У разі, якщо самостійне звернення до суду з позовом у вас викликає труднощі, а наймання юриста неможливе або ускладнене через матеріальний стан - ви можете спробувати звернутися до відповідного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де, у разі, якщо ви відповідаєте відповідним критеріям для надання безоплатної допомоги, допоможуть підготувати необхідні документи до суду та захистити ваші права у суді.

Перелік таких центрів у розрізі областей і районів ви можете знайти тут: http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres

Усього Вам найкращого!  

Реклама
Мой ответ