Украина
category

Судимость

Вопрос № 463
Судимость
3 консультации
10 грн.

Проверяют ли пограничники наличие судимости при выезде из Украины?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 10 грн.

Вітаю. Працівники державної прикордонної служби перевіряють дійсність Ваших документи та наявність обмежень/доручень встановлених правоохоронними або судовими органами.

14.03.17 18:45
Alex

Т.е. наличие неснятой/непогашенной судимости они не проверяют?

14.03.17 20:11

Ні. У вас можуть виникнути проблеми з перетином кордону тільки у разі:

  • Ви є підозрюваним/обвинуваченим у кримінальному провадженні;
  • Ви перебуваєте в розшуку;
  • Судовим рішенням обмежене Ваше право виїзду за кордон;
  • Відносно Вас обиралися заходи забезпечення кримінального провадження, в тому числі й запобіжні.

Крім того, відповідно до ст. 6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"  право громадянина України на виїзд з України може бути тимчасово обмежено у випадках, коли: 1) він оюбізнаний з відомостями, які становлять державну таємницю, - до закінчення терміну 2) стосовно нього у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством, застосовано запобіжний захід, за умовами якого йому заборонено виїжджати за кордон, - до закінчення кримінального провадження або скасування відповідних обмежень; 3) він засуджений до за вчинення кримінального правопорушення - до відбуття покарання або звільнення від покарання; 4)він ухиляється від виконання зобовязань, покладених на нього судовим рішенням - до виконання зобовязань; 5) він перебуває під адміністративним наглядом Національної поліції - до припинення нагляду. 

Тимчасове обмеження прав громадянина України на виїзд з України у випадках, передбачених частиною першою цієї статті, запроваджується в порядку, передбаченому законодавством. У разі запровадження такого обмеження орган, що його запровадив, в одноденний строк повідомляє про це громадянина України, стосовно якого запроваджено обмеження, та центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони державного кордону.

Таким чином, якщо Ви відбули покарання, і стосовно Вас не встановлено адміністративний нагляд (тобто Ви не стоїте на обліку у відділенні поліції і не маєте зобовязання відмічатися у дільничного та повідомляти про пересування), при перетині кордону України проблем не виникне.

Не проверяют.

добрый вечер!нет,не проверяют,проверяют только наличие документов и их срок,а исключение это-Ви є підозрюваним/обвинуваченим у кримінальному провадженні;Ви перебуваєте в розшуку;Судовим рішенням обмежене Ваше право виїзду за кордон.Відносно Вас обиралися заходи забезпечення кримінального провадження, в тому числі й запобіжні.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ