Украина
category

Права дитини

Вопрос № 470
Права дитини
3 консультации
10 грн.

я, з дитиною (2 роки), проживаю в квартирі, де 2 співвласника. мої співвласники взяли собаку, а це, як відомо, шерсть, блохи, інфекції і т.д. у моєї дитини зявилася алергія. чи мають право мої сусіди заводити таких тварин без моєї згоди? що порадите вчинити?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 3 грн.

кто собственники квартиры? вы просто прописаны? ребенок прописан?

Ответ оплачен: 3 грн.

Вітаю.

У квартирах, де проживає кілька сімей, допускається тримання собаки або кота лише при згоді всіх жильців квартири. При цьому не дозволяється тримати собак і котів в місцях загальногокористування (коридори, сходові площадки, горище, підвали і т. ін.).

Власник зобов'язаний не допускати, щоб собаки і коти забруднювали квартири, сходові площадки та інші місця загального користування в будинках, дворах і на вулицях; прибирати в усіх випадках екскременти тварин.

Звертаю увагу на ст. 154 КУпАП. Порушення правил тримання собак і котів

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбаченихчастиною першоюцієї статті -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Раджу спочатку просто звернутися до власника собаки та пояснити йому, що присутність собаки в квартирі завдає шкоди здоров'ю дитини. Якщо результату не буде звертайтесь до поліції з заявою про порушення правил тримання собак і котів.

Ответ оплачен: 3 грн.

Без Вашої згоди не мають права заводити тварин.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ