Украина
category

Проездной билет в трамвае,автобусе,тролейбусе.

Вопрос № 487
Проездной билет в трамвае,автобусе,тролейбусе.
1 Консультация
Бесплатно

Доброе время суток. Предусмотрено ли законодательством Украины то, что билет закомпостированный в одном транспорте не будет действительным в другом? Спасибо.

Консультации Советников

Квитки для проїзду у міському транспорті поділяються на разові квитки та абонементні талони.

Разовий квиток (на проїзд у міському автобусі, трамваї, тролейбусі) - вид документа, який дає право його пред'явникові на одну поїздку за умови наявності на ньому спеціальної відмітки - компостування.

Абонементний талон - вид документа, який дає право його пред'явникові на одну поїздку в межах кінцевих зупинок маршруту в одному напрямку та підлягає компостуванню.

Отже, право на проїзд у міському транспорті надає придбаний разовий квиток, закомпостований абонементний талон, проїзний квиток тривалого користування, картка або інше посвідчення, що дає право на пільговий проїзд згідно з чинним законодавством.

МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Н А К А З

09.10.2006 N 329

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2006 р. за N 1274/13148

Про затвердження Правил користування трамваєм і тролейбусом у містах України  

3. Порядок проїзду і його оплати 

3.2. Право на проїзд у трамваї, тролейбусі надає придбаний разовий квиток, закомпостований абонементний талон, проїзний квиток тривалого користування, картка або інше посвідчення, що дає право на пільговий проїзд згідно з чинним законодавством. Оплата вартості проїзду та перевезення багажу здійснюється незалежно від відстані проїзду та ваги багажу згідно з установленим тарифом. Закомпостований абонементний талон або разовий квиток дає право на одну поїздку в межах кінцевих зупинок маршруту в одному напрямку.

Реклама
Мой ответ