Украина
category

Розірвання шлюбу

Вопрос № 496
Розірвання шлюбу
2 консультации
Бесплатно

Хочу розірвати шлюб, з дружиною живемо окремо майже 3 роки. Спільного майна не маємо. Сину 20 років. Вона прописана в Луганській області, на непідконтрольній території, сама фактично знаходиться в Росії на заробітках. Я прописаний, живу і працюю в Харківській області. В мене буде дитина від іншої жінки, з якою хочу офіційно зареєструвати шлюб. У суді мені сказали, що дружині не зможуть вручити повідомлення, тому що непідконтрольна територія, розірвання шлюбу без її підпису буде не дійсне.

Консультации Советников

Добрий день. 

Якщо один з подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу, таку заяву, нотаріально засвідчену або прирівняну до нотаріально засвідченої, від його імені може подати другий з подружжя.

Укажите в иске адрес последнего известного места проживания жены в Харьковской области и напишите, что другое место ее проживания вам неизвестно. Суд сделает запрос в адресное бюро и выяснит, что она в Харьковской области не прописана, тогда вам надо будет уведомлять ее о рассмотрении дела через объявление в СМИ (в суде вам дадут тексты объявлений в вашу местную газету и "Урядовий кур'єр", вы их оплатите и отправите и после второй неявки ответчицы суд рассмотрит дело).

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ