Украина
category

Сім'я

Вопрос № 506
Сім'я
2 консультации
Бесплатно

Чоловік погрожує вбити мене і дитину,здійняв бійку,викликали поліцію .За 2 години його відпустили і він прийшов додому.Як захиститися?

Консультации Советников

Вітаю!!! На жаль відповідно до норм закону за вчинення адміністративного правопорушення (у вашому випадку ст.173-2 КУпАП "Вчинення насильства в сім*ї"), поліція не має права затримувати вашого чоловіка більш ніж на три години. Тому в цьому випадку, ваші дії: або чекати протягом 2-3 днів на складення протоколу  про адміністративне правопорушення дільничним інспектором поліції за місцем мешкання, або (якщо в наявності є тілесні ушкодження - синці, забої тощо) звернутися до поліції для написання заяви про нанесення легких тілесних ушкоджень (в заяві обов'язково вказати "маю намір звертатися до бюро СМЕ" ). Але найвірогідніше подати на розлучення. Заяву про розлучення можливо відкликати, але чоловік ймовірно "візметься за розум".

Ви можете звернутися до поліції з заявою, оскільки погроза вбивством є злочином передбаченим ст. 129 Кримінального Кодексу України, за який передбачено арешт на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ