Украина

Проживание в доме в отсутствии бабушки

Вопрос № 513
Проживание в доме в отсутствии бабушки
3 консультации
Бесплатно

Подскажите пожалуйста. У моей бабушки домик, ее на время забрала к сибе моя тетка сестра моей мамы. Я как внучка могу там находится и проживать пока бабушка у них? 

Консультации Советников

Вітаю.

Якщо Ваша бабуся надала на це згоду, то можете.

Відповідно до ст.150 Житлового кодексу громадяни, які мають у приватній власності будинок (частину будинку), квартиру, користуються ним (нею) для особистого проживання і проживання членів їх сімей і мають право розпоряджатися цією власністю на свій розсуд: продавати, дарувати, заповідати, здавати в оренду, обмінювати, закладати, укладати інші не заборонені законом угоди.

Здравствуйте.

Если бабушка против Вашего проживания в её доме и Вы там не прописаны то не можете.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ