Украина

Борги за комунальны послуги

Вопрос № 517
Борги за комунальны послуги
3 консультации
Бесплатно

Припинила сплату комунальних послуг після числених заяв, актів, скарг чотири роки тому. Осбб подало на мене в суд. Заявило стягнення боргу, 3% пені, інфяційне збільшення боргу. Питання чи мала право припинити сплату попередньо письмово попередивши про припинення сплати, поки не зроблять перерахунок та не не відновлять якісне постачання комунальних послуг? Чи можливе скасувати нарахування пені та інфляційне збільшення, якщо припинення спати було спричинено не якісними послугами?

Консультации Советников

ОСББ не надає комунальних послуг. Мета ОСББ утримувати житловий будинок за рахунок коштів власників квартир. Ознайомтесь зі статутом ОСББ та з рішеннями загальних зборів, за законом Ви маєте право. Чи визначено строк сплати витрат на утримання будинку? Зауважу, що рішення загальних зборів ОСББ обов'язкові для всіх співвласників. 

10.04.17 11:17
tatyana

Добрый день! Спасибо, что откликнулись на вопрос. Качество предоставляемых услуг входит до компетенции правления, согласно статута п.9.14.4 Укладання договорів з підприємствами , які надають житлово-комунальні послуги...та здійснення контролю за їх виконанням. В договоре есть пункт 4.3 что договор діє безстроково. Какими законадательные акты мне позволяют приостановить оплату?

У вашому випадку необхідно розібратись за які житлово-комунальні послуги у Вас виник спір.

По-перше, Вам повинні перестати нараховувати заборгованність за воду та водовідведення тільки у випадку якщо: 

1. Ви фактично не користуєтесь житлово-комунальними послугами.

2. Ви подали заяву до постачальника житлово-комунальної послуги про призупенення користування житлово-комунальною послугою.

3. На місце доступу до житлово-комунальної послуги встановлено відповідні пломби.

По-друге, стосовно такої житлово-комунальної послуги як утримання будинку та прибудинкової території "квартплата" взагалі неможливо відмовитись, якщо Ви є власником квартири, за яку сплачуєте відповідні житлово-комунальні послуги. 

Реклама
Мой ответ