Украина
category

Відновлення дарчої

Вопрос № 529
Відновлення дарчої
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня! Чи можна відновити дарчу, якщо сам документ втрачено? Чи існують якісь реєстри і за чиїм запитом можна до них звернутись? Нотаріус анулював договір куплі-продажу, видав дарчу. Самого документу дарчої немає на руках. Я так розумію, що потрібно було в БТІ переоформлювати, щоб остаточно вступити в право власності.

Консультации Советников

Вітаю.

У разі втрати або зіпсування документа, посвідченого або виданого нотаріусом, за письмовою заявою осіб, за дорученням яких або щодо яких учинялася нотаріальна дія, нотаріусом видається дублікат утраченого або зіпсованого документа.

21.03.17 00:04
Артем

Обов'язково обох осіб чи досить того на кого була зроблена дарча? І чи обов'язково у того самого нотаріуса? У випадку, якщо сторона дарувальник зацікавлена у поверненні майна незаконним шляхом разом із нотаріусом який це оформлював.

21.03.17 09:22

До передачі в архів примірників документів, посвідчених або виданих нотаріусом, дублікат утраченого або зіпсованого документа видається нотаріусом за місцем його зберігання.

21.03.17 12:03
Артем

А через який час передається у архів і цей архів державний чи просто у того самого нотаріуса?

21.03.17 12:24

Особа, нотаріальна діяльність якої припинена, зобов'язана протягом одного місяця з дня одержання копії наказу передати до відповідного державного нотаріального архіву всі документи нотаріального діловодства та архіву приватного нотаріуса. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ