Украина
category

Рішення суду (заочне) кредитна карта

Вопрос № 530
Рішення суду (заочне) кредитна карта
4 консультации
Бесплатно

Суд винис заочне рішення про стягнення боргу  50 000грн.

в собственості в мене только тільки автомобыль

працюю не офіцийно

Могуч ли забрать авто и как, должно ли бить решения суда или както по другому заберут?

Консультации Советников

Вітаю.

У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на кошти боржника. Боржник має право запропонувати види майна чи предмети, які необхідно реалізувати в першу чергу. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається виконавцем.

Тобто в процесі примусового виконання заочного рішення про стягнення 50 000 грн. виконавцем буде реалізований Ваш автомобіль в рахунок погашення даної заборгованості. 

Раджу оскаржувати заочне рішення суду.

Так, дійсно у Вашому випадку ваше авто можуть забрати. Державний виконавець може виявити Ваш автомобіль по місцю проживання так як йому буде відомо що автомобіль належить Вам - відомості він отримає в територіальному сервісному центрі. Якщо ж майно не буде виявлено, то автомобіль буде оголошено в розшук за постановою державного виконавця. Потім автомобіль може бути виявлений за допомогою системи "рубіж" яка встановлена на стаціонарних постах поліції та на деяких поліцейських автомобілях. Після виявлення авто воно буде у Вас вилучено та поміщено скоріш за все на арешт майданчик ДП МВС "Інформаційний-Ресурс " чи буде передано на зберігання ДП " СЕТАМ " - це тягне за собою додаткові витрати по зберіганню майна які також будуть стягуватись з Вас чи за рахунок Вашого майна. Раджу оскаржити рішення суду, а якщо відчуваєте що позитивним рішення суду не буде то Вам необхідно оплати заборгаваність поки вона не стала більшою.

Як і коли Ви отримали копію заочного рішення? Якщо з моменту отримання вами копії заочного рішення не пройшло 10 діб, раджу звернутися до суду із заявою про перегляд заочного рішення. Необхідно уважно вивчити сам договір. Можливо, після перегляду судом ухваленого рішення, результат буде зовсім інший. Бажаю успіхів.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ