Украина
category

Оформление квартиры

Вопрос № 533
Оформление квартиры
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте! У меня такая ситуация,моя мама проживает более 15 лет в квартире своей умершей крестной. Хотим оформить квартиру на себя но документы все у дочки умершей она живет в РФ.Не разу не приезжала. Хоронили мы крестную. Все документы о коммунальных платежах зарегестрированы на нас.Как можем оформить на себя квартиру?

Консультации Советников

Доброго дня.

1. Особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років або рухомим майном - протягом п'яти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність), якщо інше не встановлено цим Кодексом.

Набуття права власності на земельну ділянку за набувальною давністю регулюється законом.

Право власності на нерухоме майно, що підлягає державній реєстрації, виникає за набувальною давністю з моменту державної реєстрації.

2. Особа, яка заявляє про давність володіння, може приєднати до часу свого володіння увесь час, протягом якого цим майном володіла особа, чиїм спадкоємцем (правонаступником) вона є.

3. Якщо особа заволоділа майном на підставі договору з його власником, який після закінчення строку договору не пред'явив вимоги про його повернення, вона набуває право власності за набувальною давністю на нерухоме майно через п'ятнадцять, а на рухоме майно - через п'ять років з часу спливу позовної давності.

Втрата не з своєї волі майна його володільцем не перериває набувальної давності у разі повернення майна протягом одного року або пред'явлення протягом цього строку позову про його витребування.

4. Право власності за набувальною давністю на нерухоме майно, транспортні засоби, цінні папери набувається за рішенням суду.

Раджу звернутись до юристів, які зможуть кваліфіковано вести справу та отримати рішення суду на Вашу користь.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ