Украина
category

Выехать из Украины с непогашенным кредитом

Вопрос № 540
Выехать из Украины с непогашенным кредитом
3 консультации
Бесплатно

Могу ли я выехать из Украины с непогашенным кредитом?

Консультации Советников

Добрый день! Сам факт непогашенного кредита Вас никак не ограничивает. Если же есть решение суда не в Вашу пользу о взыскании, которое вступило в законную силу, - кредитор может сделать так, что Вас не выпустят пограничники. И тогда это будет очень большая проблема, т.к. снять этот запрет будет очень трудно процессуально.

Доброго дня. У випадку, якщо по Вашій заборгованості є рішення суду про її стягнення, то таке рішення, а точніше виконавчий лист пред'являються до виконавчої служби. Державний виконавець може звернутись до суду про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за кордон. Якщо суд задоволить таке подання, то відповідна ухвала надсилається до прикордонної служби України та сторонам. Тому якщо буде таке рішення суду, ви про нього дізнаєтесь тому що воно буде надіслане за вашим місцем проживання яке встановлене держ.виконавцем, або зазначене у виконавчому листі. Про дане рішення суду ви не дізнаєтесь тільки у тому випадку якщо Ваше місце проживання не співпадає із місцем прописки, або ж адресою яку встановив держ. виконавець чи адресою що зазначена у виконавчому документі. У такому випадку відповідна ухвала повернеться до суду через місяць, з поштовою відміткою що адресат "за вказаною адресою не проживає ", ухвала вступинь в законну силу, буде напралена на виконання до прикордонної служби. Тільки за таких умов що зазначені вище, Вам може бути відмовлено у виїзді за кордон. 

Доброго дня! Вас можуть не випустити з країни лише за наявності ухвали суду про встановлення тимчасового обмеження виїзду за кордон.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ