Украина
category

Механізм отримання паспорта для невстановленої особи

Вопрос № 545
Механізм отримання паспорта для невстановленої особи
1 Консультация
Бесплатно

Людина знаходиться у психіатричній лікарні кілька років. Документи відсутні. Органи ВС встановити особу не змогли. 

Як отримати паспорт громадянина України ?

Консультации Советников

Вітаю.

VIII. Процедура встановлення особи

8.1. Якщо в результаті перевірок за заявою про втрату паспорта не буде встановлено особу, що втратила паспорт, проводиться процедура встановлення особи. Це стосується також тих осіб, які вперше отримують паспорт після досягнення віку 18 років.

8.2. Особі пропонується надати наявні документи з фотокартками.

За відсутності документів, за якими може бути встановлено особу, з метою встановлення особи за її письмовою згодою проводиться опитування родичів, сусідів або будь-яких інших осіб (не менше трьох). За результатами їх свідчень складаєтьсяакт встановлення особи(додаток 18).

8.3. Виходячи з обставин документування кожної конкретної особи, під час проведення процедури встановлення особи проводяться всі можливі перевірки за останнім місцем проживання (надсилаються запити до органів внутрішніх справ, МЗС України), а для осіб, які документуються вперше, - також за місцем видачі свідоцтва про народження для перевірки факту отримання повторного свідоцтва.

Висновок за результатами проведення процедури встановлення особи(додаток 19), погоджений з керівником територіального підрозділу, затверджується керівником територіального органу, який відповідно до службових обов’язків відповідає за видачу паспорта громадянина України.

8.5. Встановлення особи проводиться протягом місяця, а в разі необхідності проведення додаткових перевірок цей строк продовжується до 2 місяців.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1089-12 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ