Украина
category

Арешт майна за заборгованiсть

Вопрос № 553
Арешт майна за заборгованiсть
2 консультации
Бесплатно

Приблизно рiк тому за результатами судового розгляду державним виконавцем було накладено арешт на усе майно боржника за заборгованiстю. Погасити дану заборгованiсть нереально. Наскiльки вiдомо, бiльше нiяких дiй виконавець не проводив. Якi є механiзми зняття арешту з майна особи окрiм суду?

Консультации Советников

Доброго дня.

У разі виявлення порушення порядку накладення арешту, встановленого ЗУ "Про виконавче провадження", арешт з майна боржника знімається згідно з постановою начальника відповідного відділу державної виконавчої служби, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець.

Доброго дня!Відповідно до ст. 30  ЗУ "Про виконавче провадження", що діяв на той час, виконавчі дії здійснюються у строк 6 місяців з дня відкриття виконавчого провадження провадження. 

Після спливу даного строку, на підставі ст. 49, державний виконавець виносить постанову про закінчення виконавчого провадження. 

Згідно до ст. 50, у разі якщо виконавцем було накладено арешт на майно боржника, то в даній постанові про закінчення повинен зазначити про їх зняття. Або якщо не зазначив, то можете звернутися з заявою до держ виконавця про зняття арешту.

24.03.17 17:15
Денис

Дякую за Вашу вiдповiдь. Тобто правовiдносини, що вiдбувалися до нового ЗУ "Про виконавче провадження" регулюються старим? I До кого краще звернутися, на Вашу думку, з заявою про зняття арешту, до виконавця чи до керiвника вiддiлом? I у який строк арешт буде знято? 

27.03.17 09:48

так, старим.

звертайтеся з заявою на ім'я начальника відділа двс

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ