Украина
category

Відшкодування збитків по затопленню квартири

Вопрос № 607
Відшкодування збитків по затопленню квартири
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. Як розрахувати час який мені боржник буде повертоти гроші, якщо він працює у школі вчителем, з/п 3200. Борг за рішенням суду 21000 грн.? Скільки буде виконавча служба знімати з його доходів?

Консультации Советников

Вітаю.

Стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника звертається у разі відсутності в боржника коштів на рахунках у банках чи інших фінансових установах, відсутності чи недостатності майна боржника для покриття в повному обсязі належних до стягнення сум, а також у разі виконання рішень про стягнення періодичних платежів. За іншими виконавчими документами виконавець має право звернути стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника без застосування заходів примусового звернення стягнення на майно боржника - за письмовою заявою стягувача або за виконавчими документами, сума стягнення за якими не перевищує п’яти мінімальних розмірів заробітної плати.

При кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти процентів, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, - п'ятидесяти процентів заробітної плати, яка належить до виплати працівникові.

Не варто забувати, що боржник може добровільно погашати борг.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ