Украина
category

земельне питання

Вопрос № 609
земельне питання
5 консультаций
50 грн.

Є"державний акт на право власності земельної ділянки" в селі Йосиповка по ул. Стахівська 3, але там вже багато років немає будинку, але є земля з садом. Податки сплачували регулярно, але з сільської ради прийшов лист з повідомленням, що такої адреси нема і наша земельна ділянка вже рахується за сусідом по Стахівській 1, яких вже 3 роки, як помер. Голова сільради погрожує судом про позбавлення права власності. Як нам реагувати на це?

Консультации Советников

Вітаю. 

Чи отримували кадастровий номер на земельну ділянку?

31.03.17 15:51
Julia
Julia

так! Я прикріпила фото цього документу вище

31.03.17 15:55

Є державний акт, а кадастровий номер земельної ділянки виглядає наприклад так 3221655100:01:047:0052. подібний номер присвоювався земельній ділянці?

Ответ оплачен: 25 грн.

Інформація надається з кадастрової карти:

Відомості про суб'єктів права власності на земельну ділянку 

Прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи Коваленко Володимир Миколаївич

Кадастровий номер земельної ділянки 1820986005:03:001:0092 

Цільове призначення02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Форма власності Право власності

Площа земельної ділянки0.1889 га

Місце розташування Житомирська область, Брусилівський район, с.Йосипівка, вулиця Радянська, 3

                           

Дійсно за інформацією, що міститься в кадастровій карті після Вашої земельної ділянки є земельна ділянка, яка має місце розташування ідентичне Вашій земельній ділянці (Житомирська область, Брусилівський район, с. Йосипівка, вулиця Радянська, 3), кадастрові номери різні.

Земельна ділянка ідентифікується не за адресою, а за кадастровим номером, який є неповторним на всій території України.

Вважаю, що погрози щодо позбавлення Вас прав на земельну ділянку є незаконними та грунтовавшими.

Привести в порядок документи все таки необхідно, однак не зрозуміло  чому саме Ви маєте змінювати адресу? В державному акті в Вас зазначено 3, можливо це сусід невірно зареєстрував своє право власності. 

31.03.17 16:29
Julia
Julia

Цей сусід помер вже 3 роки. Ця ділянка належить його дітям. Дочка пропонувала викупити цю землю за безцінь, ми не погодились. Зараз ось таке випливло.

31.03.17 16:59

Можу вам направити на електронну адресу інформаційні довідки з кадастрової карти щодо даних ділянок. 

В державному акті є посилання на рішення сільської ради, можна попросити видати вам копію цього рішення,можливо там і дійсно вказано 1. 

А нерухомість розміщена на Ваші ділянці? Якщо так то який номер їй присвоєно? 

31.03.17 16:45
Julia
Julia

Дякую Вам!

Існує вичерпний перелік підстав для примусового позбавлення права власності ( ст. 143 Земельного кодексу). В даному випадку у сілького голови на це немає ніяких підстав. Наявність адреси для земельної ділянки не є обов'язковою, оскільки ідентифікація відбувається за кадастровим номером. Якщо є, або буде, рішення сільської ради про позбалення вас права власності, або надання дозволу на розробку проекту землеустрою цієї ділянки іншій особі, то звертайтесь до адміністративного суду з позовом про визнання цього рішення незаконним.

31.03.17 16:43
Julia
Julia

Дякую Вам!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ