Украина
category

Дискримінація жінки на роботі

Вопрос № 630
Дискримінація жінки на роботі
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня! Можливо я занадто голосно назвала тему мого питання. Суть в тому, що я працюю в державному інституті проектувальником понад 4,5 роки. Моя кар'єрна драбина від:

інженера 3 категорії-інженера 2 категорії-інженер 1 категорії (теперішня посада) припинилася після моєї відмови дати письмову згоду про: Я не вийду в декрет напротязі 1 року". Я вважаю це неприпустимо давати такі абсурдні обіцянки. Чи можу я поскаржитись у зв'язку з даним проханням про притиск моїх прав? додам що посада на яку мене мали надалі повишати-ведучий інженер (не керівна посада) .

Консультации Советников

Доброго дня! Моя Вам порада: дайте Ви їм ту заяву, вона все одно ніякої офіційної юридичної сили мати не буде. Нехай Ваше керівництво заспокоїться і далі "рухає" Вас по кар’єрній драбині вгору. Захочете і зможете піти в декрет - нічого Вам за це не буде, підете собі спокійно. Можливо, до того часу або начальство зміниться, або підприємство ліквідують. Та й в декрет піти не так легко, як здається. В результаті всі в виграші.

А скарги і все інше в цій ситуації – це фактично поза межами роботи юриста. Начальство скаже, що такого ніколи не просило, а Вас просто не будуть підвищувати із формальних причин, думаю, кожен керівник таке вміє. В результаті – всі в програші.

Реклама
Мой ответ